Top 10 Multicookers a Redmond Tlakové hrnce

Kto nepozná Redmonda? Redmond každý vie!

Redmond Multivarks v skratke

Spoločnosť domácich spotrebičov Redmond zaujala hodné miesto v domácnostiach našich krajanov. Obzvlášť populárne sú viacfarebné zariadenia Redmond. Sú tak rozmanité svojou funkciou, počtom automatických programov, cenou a dizajnom, že si každá hostiteľka môže vybrať svoj vlastný model.

Napriek obrovskému úspechu značky má Redmond výhody aj nevýhody. Pozrime sa na ne podrobnejšie.

Výhody a nevýhody Redmond multicooker

klady:

 • veľké cenové rozpätie, v ktorom si môžete vybrať ako rozpočtový model pre prvé použitie, tak aj profesionálny prístroj;
 • prítomnosť veľkého počtu automatických programov aj v rozpočtových modeloch (maximálne 55 režimov);
 • osobitný dôraz na detskú výživu vo väčšine modelov;
 • štýlový vzhľad;
 • Záruka 25 mesiacov.

nevýhody:

 • Lacné modely majú nízku kvalitu plastových dielov.

Všeobecne platí, že existuje viac výhod ako multicookers Redmond ako mínusy, o čom svedčia početné pozitívne hodnotenia zákazníkov. Hlavnou vecou je nákup zariadenia v kontrolovaných predajniach, starostlivo ho preskúmať, zhodnotiť kvalitu stavby. Manželstvo možno často vidieť v obchode, čo vám ušetrí od ťažkostí v budúcnosti.

Hodnotenie najlepšie multicooker a multicooker tlakové hrnce Redmond

Názov modelu

rysy

Naše hodnotenie

Najlepšie kompaktné Multicookers Redmond

REDMOND RMC-01

Špeciálne vyrobené pre varenie detskej výživy

9.8

REDMOND RMC-02

Môže pracovať z autobatérie

9.7

Najlepšie Redmond Multivarki pre veľkú rodinu

REDMOND RMC-M23

Kryt keramickej misy a 25 automatických programov

9.8

REDMOND RMC-M4500

Číslo výberu kupujúceho 1

9.5

REDMOND RMC-IH300

Prvý varič s indukčným ohrievacím telesom

9.3

REDMOND RMC-M4524

Najlepší model rozpočtu

9.0

Najlepšie Multicookers-Tlakové hrnce Redmond

REDMOND RMC-PM180

Optimálny pomer ceny a kvality

9.8

REDMOND RMC-M110

Najlepšie podľa kupujúcich

9.6

REDMOND RMC-PM190

Keramická nádoba

9.3

REDMOND RMC-PM4506

Najlepší varič na varenie pre začiatočníkov

9.1

Teraz sa pozrieme bližšie na výhody a nevýhody každého modelu:

Najlepšie kompaktné Multicookers Redmond

REDMOND RMC-01 - najlepší kompaktný varič na varenie detskej stravy


dôstojnosť:

RMC-01 je vybavený 7 automatickými programami s funkciou oneskoreného štartu s oneskorením až 24 hodín, automatickým kúrením, ktoré je možné vypnúť. Objem nádoby je 2 litre, povlak je keramický, rozpoznaný ako najlepší, na rozdiel od teflonu. Ventil pre výstup pary je odnímateľný, podsvietený displej. Viacvrstvový spotrebič nespotrebováva veľa elektriny kvôli malému, ale dostatočnému objemu, výkonu.

nedostatky:

 • žiadny kontajner na zber kondenzátu;
 • misa bez držadiel;
 • žiadny program "Frying".

recenzia:

„Kúpil som si pomalý varič na varenie mliečnych kaziet pre dieťa. Nezaoberala sa ničím iným. Dobre zvláda svoju úlohu: nič nespáli, neutečie. “

„Super cestovný sporák! Často cestujem na služobné cesty, beriem si to dieťa so sebou a vždy mám večeru. Váži menej ako 4 kilogramy, vybavené pohodlnou rukoväťou.

Čítať viac ...

REDMOND RMC-02 - prenosný a autonómny


dôstojnosť:

Ďalším multicookerom, v ktorom sa kladie dôraz na detskú výživu. V RMC-02 je k dispozícii technológia 3D vykurovania, ktorá rovnomerne varí všetky pokrmy, 8 automatických programov, oneskorený štart a funkcie automatického ohrevu. Objem nádoby - 1,6 litra, teflónový povlak, odnímateľný ventil pre výstup pary, podsvietený displej. Pre tento objem je výkon pomerne veľký - 400 wattov. Môže pracovať cez striedač od autobatérie a autonómneho generátora.

nedostatky:

 • žiadny kontajner na zber kondenzátu;
 • neodnímateľný vnútorný kryt;
 • automatické vykurovanie sa nevypne vopred.

recenzia:

„Toto je pomalý varič pre malú rodinu. Polievky varené v ňom stačí na tri štandardné dosky ... Zvuk časovača je dosť hlasný, nevynechal som jediný signál. “

„Skvelá kombinácia objemu a výkonu je veľmi ekonomická. K dispozícii je viac ako dosť programov. “

Čítať viac ...

Najlepšie Redmond Multivarki pre veľkú rodinu

REDMOND RMC-M23 - vynikajúca kvalita a pôsobivá funkčnosť.


dôstojnosť:

Multifunkčný varič strednej cenovej kategórie je vybavený 25 automatickými programami, vrátane hlbokého fritovania, pasterizácie, jogurtu a varičov. Miska s keramickým povlakom 5 l bude variť čokoľvek. Materiál karosérie - kov. Kupujúci zdôrazňujú časovač až 24 hodín a automatické vykurovanie, ktoré je možné vopred vypnúť v nastaveniach.

nedostatky:

 • žiadne poháre na jogurt;
 • žiadne kliešte;
 • nohy nie sú pogumované, preto sa posúvajú na stolovú dosku.

recenzia:

„Súbor programov mi vyhovoval, pretože pri výbere receptov neexistujú žiadne obmedzenia. Je možné regulovať teplotu a čas. "

„Pomalý varič je v porovnaní s niektorými firmami veľmi dobrý - perfektný. Používam toto zariadenie každý deň, nikdy som to nesklamal. “

Čítať viac ...

REDMOND RMC-M4500 - výber zákazníkov №1


dôstojnosť:

Populárna medzi užívateľmi stránky Yandex Market vďaka vynikajúcemu pomeru ceny a kvality pomalého variča pre veľkú rodinu. Teflónová nádoba, objem - 5 l, viacvrstvový materiál karosérie - kov + plast, 10 automatických programov, automatické vykurovanie a oneskorené štartovacie funkcie (až 24 hodín). Vnútorné veko je odnímateľné pre jednoduché čistenie.

nedostatky:

 • automatické vykurovanie nie je možné vopred deaktivovať;
 • žiadne formy pre jogurt;
 • žiadny kontajner na zber kondenzátu;
 • západka, ktorá drží veko zatvorená, sa rýchlo zlomí.

recenzia:

„Jedinou nevýhodou je podľa môjho názoru automatické vykurovanie! Môže byť ťažké sledovať koniec prípravy s malým dieťaťom! Niekedy sa však ukázalo, že kaša je prevarená. “

„Jednoducho ako stolička nespôsobila ťažkosti pri zvládaní. Funguje dosť, dobre varí. Mínus je teflónová miska, nie keramická, bohužiaľ.

Čítať viac ...

REDMOND RMC-IH300 - prvý varič Redmond s indukčným ohrievacím telesom


dôstojnosť:

Multi-varič s indukčným ohrievacím telesom je tiež vybavený 3D ohrevom, ktorý umožňuje rovnomerné rozloženie teploty. Okrem toho, vysoký výkon zariadenia - 1250 W - vám umožňuje variť oveľa rýchlejšie, na rozdiel od bežných viac varičov. 4 l miska, ale teflón, nie keramický, 24 automatických programov, Multipovar, oneskorený štart až 24 hodín, pred-odpojené auto-kúrenie, odnímateľné vnútorné veko, zapamätanie si posledného nastavenia času a teploty. Materiál karosérie - kov.

nedostatky:

 • žiadny kontajner na zber kondenzátu;
 • žiadne poháre na jogurt;
 • misa bez držadiel;
 • obrazovka bez podsvietenia, zahmlievanie počas varenia;
 • vysoká cena.

recenzia:

„Tento multicooker je veľmi silný, všetko je v ňom pripravené veľmi rýchlo. Indukčné kúrenie - len super. Mnohé funkcie, som napríklad spokojný s „jogurtom“. “

„Mlhavý displej znehodnotil nákupný zážitok. Som však pripravený na to zavrieť oči, pretože v tomto modeli je všetko varené rýchlejšie ako na sporáku, cena je oveľa nižšia ako pri podobných indukčných multicookeroch. “

Čítať viac ...

REDMOND RMC-M4524 - najlepší model rozpočtu


dôstojnosť:

Výborný multicooker pre tých, ktorí potrebujú základné funkcie bez „zvonov a píšťaliek“. 4-litrová teflónová misa, materiál karosérie - kov, 6 automatických programov (kaša, pečivo (chlieb), dusenie, smaženie, ryža, dusenie). Automatické vykurovanie, oneskorený štart (až 24 hodín), odnímateľný parný ventil a zberná nádoba na kondenzát.

nedostatky:

 • vypnutie funkcie automatického ohrievača;
 • neodnímateľný vnútorný kryt;
 • žiadne perá v miske.

recenzia:

„Rozpočtový model, ale pre peňažné funkcie postačuje. Funguje to veľmi dobre. Jedlo sa nelepí, vdolky v režime pečenia sú úžasné, mliečna kaša zhasne aj bez dohľadu. "

„Kúpil som si tento multicolor kvôli nízkej cene. Nič na nej čakalo. Snažil som sa urobiť hodgepodge, bol ohromený tým, ako chutné to dopadlo. Domácnosti za okamih vytvorili hodgepodge. “

Čítať viac ...

Najlepšie Multicookers-Tlakové hrnce Redmond

REDMOND RMC-PM180 - najlepšia hodnota za peniaze


dôstojnosť:

Viac varič-tlakový hrniec je vybavený 29 automatickými programami. Miska s keramickým povlakom, objem - 5 litrov, materiál karosérie - kov. Pred varením sú k dispozícii funkcie automatického vykurovania s vypnutím a oneskorením štartu (až na 24 hodín). Vďaka tejto funkcii tlakový hrniec pripravuje všetky pokrmy rýchlejšie ako konvenčný varič. Pohodlné pokrytie.

nedostatky:

 • žiadne kliešte;
 • žiadny režim "jogurt".

recenzia:

„Pomalý varič je tichý. Ale je tu nedostatok jogurtového programu - malé dieťa doma. “

"Jedlo je úplne pečené, varené ... V prítomnosti ochranného systému, automatické vykurovanie sa vypne po spustení programu."

REDMOND RMC-M110 - najlepší multi-varič podľa kupujúcich


Priemerná cena v Ruskej federácii: 7990 rub.

dôstojnosť:

Výborný varič s tlakovým varičom, ktorý naprogramoval 55 režimov varenia, vrátane Popcorn. Miska na 5 l s teflónovým povrchom, materiál karosérie - kov. Horný kryt je odnímateľný. Funkcie oneskoreného štartu, auto-kúrenie s možnosťou prednastavenia, štvorúrovňový systém ochrany.

nedostatky:

 • nepohodlné čistiť dizajn krytu;
 • malá nádoba pre dvojitý kotol;
 • žiadne kliešte.

recenzia:

„Po vypnutí, okamžite neotvárajte parný ventil, chvíľu počkajte, tlak klesne a potom nedôjde k uvoľneniu pary a kvapaliny.“

„Dva tlaky: nízke a vysoké - môžete rýchlo variť pokrmy z akejkoľvek pevnej zeleniny, obilnín, tvrdého mäsa; čas je nastavený správne pre takmer všetky režimy, nie je nutné ho opravovať, všetko funguje prvýkrát.

REDMOND RMC-PM190 - vám bude dlho slúžiť s keramickou miskou


Priemerná cena v Rusku: 9350 rub.

dôstojnosť:

Multivarkačný tlakový hrniec s miskou s keramickým povlakom 5 litrov. 23 automatických programov, vrátane vyprážaného, ​​jogurtu, cesta. Automatický ohrev riadu, ktorý je možné vypnúť vopred, oneskorený štart (až 24 hodín), odnímateľné veko, telo vystužené oceľou.

nedostatky:

 • žiadne perá na miske;
 • žiadne poháre na jogurt;
 • nafúknuté ceny.

recenzia:

„Nejako neúmyselne skontrolovali multicooker pre silu - udrel ho na pult - nebol tam žiadny zub. Trup je v starostlivosti základný. Displej s veľkými tlačidlami a nápismi ". T

„Keramickú misu pre takúto triedu pre viacčlennú družicu považujem za normu. K jej objednaným kliešťom. Multicooker sa ľahko čistí. Výkonný, len pre veľkú rodinu. “

REDMOND RMC-PM4506 - dobrý multifunkčný varič pre začiatočníkov


dôstojnosť:

Tento varič-tlakový hrniec má skôr skromné ​​funkcie, preto je vhodný pre tých, ktorí majú tento prvý model. Má 6 automatických programov, 5 l misku s teflónovým povlakom, automatické vykurovanie a oneskorený štart (až 24 hodín), je tu odnímateľná nádoba na zber kondenzátu, horný kryt je tiež odnímateľný.

nedostatky:

 • žiadne kliešte;
 • žiadny režim "jogurt";
 • automatické vykurovanie nie je možné vypnúť vopred.

recenzia:

„Používame asi 5 mesiacov, sme veľmi spokojní. Menšie nedostatky nesklamali. Recepty sa ľahko vymieňajú, jedlo je ťažké pokaziť.

„Hoci v tomto multicooker je len šesť programov, som s nimi celkom spokojný, pretože robia všetko, čo potrebujem. Samotný multicooker je jednoduchý a dobrý na používanie. “

Čítať viac ...

Ktorý Redmond multicooker je lepší?

Každý z multicookerov spoločnosti Redmond uvedený v našom hodnotení má výhody aj nevýhody. Vyberte si model, ktorý je pre vás najvhodnejší, úspešné nakupovanie!

Loading...