10 najlepších krémov a chudnutie gély

Štíhly a dobrý - s najlepším krémom na spaľovanie tukov!

Začnime s hlavnou vec: ležiace na sporáku, nebudete jesť rolky. Najluxusnejší krém na spaľovanie tukov bude pracovať efektívnejšie v kombinácii s dobre premyslenou stravou a fyzickou aktivitou. Ale zase všetky ostatné zložky budú pôsobiť pomalšie, ak ich nepripájate k správne vybranému krémovému gélu na spaľovanie tukov.

Je oveľa ľahšie namazať krém, prehltnúť pilulku, pretože absolútne nepotrebujeme silné svaly - prečo potrebuje modernú mestskú ženu ... Ako špecialista v tejto oblasti určite hovorím: neexistujú žiadne neškodné tablety. Zoznam kontraindikácií trvá viac ako tucet riadkov, ale ktorý z nich si to pozorne prečíta? A napríklad odporúčané vlákno je silne napučané celulózové vlákna, s rovnakým účinkom môžete občerstviť na novinách.

Krémy - áno, môžu naozaj pomôcť, ale na niektorých krémoch to nebude trvať dlho. Okrem toho nie každý krémový gél má slušnú účinnosť. Pred výberom, analyzujme produktovú radu.

To je prijaté ... To nie je braný ... Aký druh chudnutie krémy je lepšie nekupovať?

Správna voľba vysoko kvalitného krémového gélu na spaľovanie tukov nie je jednoduchá. Začnime s tým, aké produkty sú nízke a prečo.

Krémy vyrobené v Číne

Dôvod je ťažké volať: buď to, čo je vhodné pre čínske ženy, nie je vhodné pre ženy z belošskej rasy, alebo jednoducho byť zvádzané krásnou trubicou, dámy to nekupujú, ale možno by ste nemali očakávať účinok najlacnejších prostriedkov. Najmä veľa sťažností na Lan Gel (hodil 200 rubľov!). Je ťažké zamieňať sa s inou: predáva sa bez krabice a toto by malo upozorniť zákazníkov.

Ženy, ktoré používajú takéto výrobky, sa najskôr sťažujú na lepkavosť nápravy - vyžaduje to veľa úsilia, aby sa krémový gél vtlačil do pokožky. Palmy a tie časti tela, do ktorých sa gél treje, sú tiež natreté v nepredstaviteľných snehových farbách. A chladiaci účinok lieku môže byť dobrý niekde v Guangzhou, ale je úplne nevhodný pre pohorie Ural alebo kazašské stepi. Ale čo je najdôležitejšie, účinnosť čínskych krémových gélov je takmer nulová. NEPOUŽÍVAJTE!

India Krémy

Jediné plus je, že všetky sa skladajú z prírodných zložiek. Mnohé z týchto zložiek však nie sú v žiadnom prípade neškodné, o čom Indiáni jemne mlčia, pričom vytvárajú letáky na použitie krémových gélov.

Takže, odvodený z kôry niektorých indických stromov hydroxycitrate hlbšie ako povrchové vrstvy kože nepreniknú. Pohlcuje sa veľmi rýchlo, dokonca aj príliš veľa, to znamená, že jej masážny účinok sa blíži nule a zápach môže vyvolať záchvat rinitídy alebo bronchospazmu. pyruvát, Prijaté meno bohyne Parvati, ktorá sa vyznačuje nádhernou postavou, môže narušiť rovnováhu proteín-sacharid, t. nie je vhodný pre diabetikov. Výťažok z koralových kostier a malého morského života chitosan funguje ako drhnutie, vyhladzuje pokožku, ale prakticky neexistuje žiadny dôkaz, že spaľuje tuk. A nakoniec najnebezpečnejšie z nich - extrakt efedrytonizáciou a urýchľovaním metabolizmu tukov. Čo to znamená - "tóny hore"? Zvyšuje krvný tlak. Spôsobuje tachykardiu, môže „začať“ migrénu. V najzávažnejších prípadoch vyvoláva infarkt myokardu. Niekedy zloženie indického krémového gélu zahŕňa aj rastlinné steroidy, obzvlášť nebezpečné pre osoby mladšie ako 25 rokov. NEPOUŽÍVAJTE!

Turecké krémové gély ...

Nemali by sa ani analyzovať. Možno, že niektoré z nich nie sú zlé, ale ...

Spoločnými nevýhodami týchto krémov je potreba dlhodobého užívania (to znamená, že lacnosť je drahá, pretože priebeh vyžaduje aspoň 8-10 balení), často vyvolaných alergickými reakciami (od urtikárie až po Quinckeho edém), zvýšenou citlivosťou kože na slnečné svetlo (to znamená musia byť rozmazané bližšie k noci, keď sa už nahromadila únava, keď sa prirodzený metabolizmus znižuje a je dosť ťažké ju urýchliť. Neberte si to.

Schudnúť bez poškodenia zdravia

Väčšina krajín v súčasnosti investuje dosť vážne finančné prostriedky do klinických skúšok finančných prostriedkov ponúkaných na predaj. Preto ceny licencovaných liekov nemôžu byť podľa definície nízke.


Skutočný, kvalitný krémový gél pôsobí nielen na kožu, ale aj na celé telo, pomáha bojovať proti zimnej depresii, jarnej slabosti, vedie k letnej kúpacej sezóne tak dobre, ako je to možné.

Vzdať sa buchty a čokolády v mene krásnej postavy je relatívne jednoduché, nútiť sa ísť do tretieho poschodia pešo alebo sa prejsť na najbližšiu autobusovú zastávku a potom prejsť na ďalšiu autobusovú zastávku je trochu ťažšie. Ale pocit, že ste pomáha krémový gél čo najefektívnejšie, pomôže prekonať všetko.

A naopak: aplikácia krém na telo zvýšenie krvného obehu, chcete sa pohybovať a cítiť sa krásne, vášeň pre koláče a sendviče rýchlo ustúpi. Nájdete so záujmom nie pečenie v ruke, a mrkva alebo low-kalórie jogurt, vaše podvedomie bude nastavený na dosiahnutie maximálnych výsledkov.

Čisto špecifické ... TOP 10 najlepších chudnutie krémy

A teraz - ktorý zo schválených krémov poskytuje najväčší účinok, a to ako samostatne, tak v kombinácii s inými faktormi? Tam sú dovážané, drahé a testované, tam sú domáce, lacnejšie kvôli nie tak "podvedení" design, nedostatok nákladov na dopravu z krajiny do krajiny prispôsobené miestnym klimatickým podmienkam a náš obvyklý spôsob života. Uvádzame ich v poradí znižovania cien.

Lierak ultra-body lift - najlepší krém na spaľovanie tukov v našom rebríčku


Priemerná cena v Ruskej federácii: 1690 r.

Rovnako dobré pre akýkoľvek typ pleti a akýkoľvek vek. Pokožka absorbuje maximálne zložky, ktoré sú pre ňu nevyhnutné. V dôsledku pravidelného používania v tukových bunkách hlbokých podkožných vrstiev klesá obsah sacharidov, najmä glukóza. Lipozia (to znamená spotreba tuku) sa stáva aktívnejšou a tukové tuky (lipogenéza) sú blokované. Koža stráca svoju drsnosť, stáva sa hladkou, mäkkou a pružnejšou. Ako sa to dosahuje? Medzi aktívne zložky krému patria aspartámktorý má anti-edémový účinok aktívny kofeínktorý neprenikne do kapilár a nevstúpi do obehového systému, ale dokonale odstraňuje nepravidelnosti kože v problémových oblastiach (stehná, zadok, ramenná časť ramien) a liftilin, to znamená prírodný proteín získaný z pšeničných klíčkov, nahrádza tuky a podporuje napínanie pokožky. Kurz - minimálne 4 týždne, aplikovaný 2 krát denne na čistú pokožku. Masáž napomáha úplnému vstrebaniu. Náklady na balenie - 1690 r.

Yves Rocher - telo modelové sérum "Plant Code of Harmony"


Priemerná cena v Ruskej federácii: 1680 r.

Jeden z najzaujímavejších moderných trendov. Môže sa užiť spolu s tabletami tej istej spoločnosti a môže pôsobiť samostatne. Je pravda, že vyžaduje predchádzajúce testovanie individuálnej tolerancie. Ale efektívne - bezpochyby. Indický Chestnut Bioextractspôsobuje, že telo spaľuje podkožné tuky trojnásobnou rýchlosťou - a zároveň prispieva k zlepšeniu účinnosti, vzhľadu pocitu veselosti. Kofeín a extrakt z mäty piepornej tiež pomáhajú. Rastlinný glycerín dodáva pleti hladký a odstraňuje efekt "pomarančovej kôry". Kyselina salicylová „modriny“ pokožky, ktorá ju robí mladou a hustou. Extrakt z manga a karitového oleja, bio-extrakt zo slnečnicového oleja a vitamín E dlhodobo pôsobia na pokožku a podkožné vrstvy, cez deň, neviditeľne ťahajú a štruktúrujú pokožku a čiastočne aj svaly. Kurz - 1 mesiac. Podľa odporúčaní odborníkov môže byť kombinovaný s užívaním tabletiek na chudnutie tej istej spoločnosti. Účinok je maximálny.

Nax-Body kontúrovacie sérum - dobré chudnutie sérum


Priemerná cena v Ruskej federácii: 1470 r.

Táto konzistencia, jemný krémový gél, umožňuje pokožke rýchlo absorbovať liek. Na pokožku sa aplikuje veľmi malé množstvo séra, pretože ide o koncentrovaný prípravok s trojnásobným účinkom: vyhladenie „pomarančových šupiek“, utiahnutie kože a urýchlenie metabolizmu lipidov nielen v epiderme, ale aj v hlbších vrstvách. Okrem toho sérum obsahuje korekčné pigmenty s reflexným účinkom. To znamená, že ak ho použijete pred opustením domu alebo na pláži na koži, je zaručený optický efekt absencie problémových oblastí. Aplikujte pravidelne - ráno a večer 2-3 týždne, len ráno - ďalšie 3 týždne, potom 2-3 krát týždenne.


Krém-chudnutie gél na báze bahna Iodase Fango spoločnosti Natural Project


Priemerná cena v Ruskej federácii: 1400 r.

Veľmi účinný výrobok. Postavený na základe laminárie (jeden z najaktívnejších morských rias), ananásový extrakt, ktorý má zvýšenú schopnosť urýchliť metabolizmus a rozložiť tuky, ako aj extrakt zelených cyprusových kužeľov (začať mechanizmus dodávania kyslíka do hlbokých vrstiev kože) a brečtanu. Keďže krém sa ľahko vstrebáva a jeho konzistencia nie je bahno, ale krémová, pri nanášaní netečie, nezanecháva škvrny od oblečenia. Mal by sa aplikovať na pokožku pred aktívnym pôsobením (akémukoľvek), potom účinkuje v komplexe: anticelulitída, anestézia, spaľovanie tukov. A tiež zabraňuje zvýšeniu krvného tlaku v dôsledku behu, chôdze, aerobiku a iných záťaží, má antispasmodický účinok. Jeho veľkou výhodou je rýchlosť. V tomto prípade je pokožka napnutá, vrásky a strie sa nevytvárajú, celulitída je dokonale vyhladená.

Krémový gél na spaľovanie tukov "Sell"


Priemerná cena v Ruskej federácii: 1300 r.

Česká produkcia. Jeho špecifickosťou je uvoľňovanie a rozpúšťanie stabilných tukových zásob. Výrobcovia držať vzorca tajné, hlásenie len to, že základ drogy sú extrakty z mnohých tropického ovocia, viniča a mladých palmových výhonkov. Krém dokonale odkorní pomaly pôsobiace kapilárne a lymfatické kanály a núti ich k aktívnejšej práci, aby sa pridali látky, ktoré ničia tukové toxíny a prebytočné glyceroly do tukových zátok.

Môže sa aplikovať bodovo (aplikuje sa na „uši“ stehien) alebo po celom povrchu stehna, ramena, ramena, brucha, dolnej časti zadku. Krém má tonizujúce a terapeutické účinky, čistí lymfatické kanály a odstraňuje plytvanie nadmernými "úsporami". Zároveň sú ovplyvnené povrchové vrstvy kože: sú pružnejšie, hladšie, elastické. Dobre premyslené používanie tejto drogy má sochársky efekt a pomáha budovať krásnu postavu.

Čo by sa malo zvážiť? Pri aplikácii krémového gélu "Prodey" by mal byť pocit zohriatia kože, najmä v zanedbaných prípadoch - dokonca aj lokálneho tepla. To by sa nemalo báť, je to normálne. Nadmerné potenie je možné - po tom všetkom sa tuky, keď sa rozpadajú, premenia na vodu a sú vyvedené, je to rýchlejšie a efektívnejšie ako tradičné vstrebávanie vody dovnútra a jej odoberanie cez močové cesty. Aplikujte na predtým vyčistenú (umytú, otieranú) problémovú oblasť. Možno ju kombinovať s masážou. Alergia spôsobuje v zriedkavých prípadoch, ale odporúča sa použitie malého množstva krémového gélu na vnútorný povrch predlaktia tesne pod lakťom.

Najlepšie domáce chudnutie gély

Každý pozná príslovie „Nad morom Cena smotany je často spôsobená nielen vážnymi inováciami výroby, nákladmi na testovanie atď., Ale aj čisto režijnými nákladmi: prekladom pokynov do iného jazyka, prepravou, colnými nákladmi, nakladaním a vykladaním a logistickými prácami ... Preto sa bližšie pozrieme na domáce krémy, vynikajúci účinok za relatívne prijateľné ceny.

Turboslim krém noc pre tvarovanie tela - vodca rebríčka medzi domáce krémy na spaľovanie tukov


Priemerná cena v Ruskej federácii: 251 r.

Nočný krém-gél, ktorý robí proces korekcie postavy po celý deň a ide dobre s akýmkoľvek iným denným krémom podobného účinku. Závažné štúdie vykonané v niekoľkých európskych krajinách, v Spojených štátoch a Rusku, potvrdili, že aminofylín, na základe ktorého (v kombinácii so sójovým olejom, vitamínom E, extraktom rias a ďalšími zložkami), bol formulovaný, je vysoko účinný a nemá žiadne vedľajšie účinky. Po prvé, eliminuje opuch tela, pretože vytvára lokálnu hypertermiu a „taví“ tuk, čistí lymfatické kanály, spúšťa drenážny systém povrchových a hlbokých vrstiev pokožky a odstraňuje prebytočnú tekutinu z nich. Krémový gél má sprievodný účinok - zachováva pružnosť pokožky, odstraňuje hrbole a zabraňuje vzniku strie. Je to veľmi dôležité, pretože liek patrí medzi rýchlo pôsobiace. Objemová strata problémovej oblasti cez noc v počiatočnom štádiu môže dosiahnuť 1,5 cm a vyrába sa v malých skúmavkách (po 100 ml).

Nočný gél vyjadruje stratu hmotnosti


Priemerná cena v Ruskej federácii: 200 r.

Mimoriadne úspešný vývoj, ktorý prospieva celému telu. Aplikujte na čistú pokožku 40-60 minút pred spaním. Pôsobí komplexne: kyselina nikotínová „pracuje“ v hlbokých vrstvách kože, kofeíne - v horných vrstvách. Spoločne spôsobujú, že svaly sa počas spánku sťahujú a mierne sa uvoľňujú, čo vedie k spaľovaniu tukov v problémových oblastiach. Expresný gél obsahuje malé množstvá aromatických olejov z materského mlieka, medovky, medonosných kvetov - sú úplne absorbované do pokožky, ťahajú ju nahor a zároveň poskytujú antistresový účinok, ktorý zlepšuje spánok. Gel Express nevychladí, ale mierne zahreje pokožku (vďaka kapicínu, ktorý je v nej obsiahnutý), zároveň vytvára pocit pohodlia a urýchľuje metabolizmus v koži. Má sa aplikovať denne, po večernom umývaní, aplikovať na vysušenú kožu a ľahko trieť. Kurz je najmenej 2 mesiace. Fľaša je malá (125 g), ale cena je cenovo dostupná. Vyžadujú sa aspoň dve fľaše mesačne. Môže byť kombinovaný s ďalšími liekmi.

Fitness sprej tri-majetkuPriemerná cena v Ruskej federácii: 150 r.

Nemyslite si, že gél sa dá vytlačiť len z trubice. Moderný vývoj umožňuje použitie dávkovača, ktorý vám umožní aplikovať krém na telo vo forme spreja. Veľmi zaujímavý vývoj založený na bylinných zložkách. Bromelain (extrakt z ananásu) začína proces aktívneho štiepenia tukov, jeho asistent je prírodný aktívny kofeín. Extrakt z mäty, ktorý ho ochladzuje a extrakt z feferónky na kožu súčasne ovplyvňuje pokožku. Kontrastné účinky urýchľujú metabolizmus av čase, keď ste pasívni (sedí v triede, v práci, pokojne spí v noci). Zvyšné zložky pokožku vyhladzujú a rozrušujú hrudky celulitídy. Základom nie je olej, ale voda, ktorá neumožňuje vysušenie pokožky. Kurz je 3-4 mesiace, 2-3 fľaše každý mesiac.

Novosvit - zastaví celulitídny krém-gél na tvarovanie postavy a zbavenie sa celulitídy


Priemerná cena v Ruskej federácii: 147 r.

Pozostáva z prírodných zložiek. Špecifickosť - urýchlenie regeneračných procesov v povrchových a hlbokých vrstvách kože. Tento krém sa tiež nazýva modelovanie, pretože zvyšuje rýchlosť toku metabolických procesov a vďaka tomu má modelový efekt. Ideálne na korekciu tvaru ramena, stehna, zadku a brucha.

Tento krém sa tiež nazýva „horúca čokoláda“, pretože v ňom obsiahnutý kofeín a kakao nielen produkujú lymfatickú drenáž a štiepenie tuku, ale dodávajú pleti aj trochu tmavší tón, nielen spaľovanie tukov, ale aj externe pôsobiaci účinok opálenej pokožky, ktorá vždy Zdá sa, že viac. Po nanesení na pokožku vytvára „tepelnú kombinézu“, zatiaľ čo vitamín PP preniká hlboko do kože, ktorá zásobuje tkanivá kyslíkom a urýchľuje spaľovanie tukov.

Účinok je zrejmý po niekoľkých dňoch. Krém sa aplikuje svetlými kruhovými pohybmi na problémové oblasti (ráno - pol hodiny pred odchodom z domu, večer - pol hodiny pred spaním). Nepotrebuje návaly, pretože je úplne absorbovaná pokožkou.

Nakoniec Orange Slim zatvára naše hodnotenie - krém na extrakciu tuku


Priemerná cena v Ruskej federácii: 114 s.

Pracuje na princípe striedania tepla a chladu. Hlavnou výhodou je, že pokožka je pri strate hmotnosti okamžite utiahnutá, nie sú tam žiadne strie, žiadne prehýbanie. Účinnými látkami sú najmä tropické ovocie, ale aj riasy a rastliny: fucus, červený grapefruit, divoký pomaranč, plamienok a praslička. A tiež - jablková mäta, kolagén a elastín.

Koža je zároveň nasýtená kyslíkom a vitamínmi a pôsobí na telesný tuk. Tento krém je vhodný na expresné prípady, kde je potrebné rýchlo dosiahnuť účinok. Doslova po 2-3 zákrokoch celulitídy hrče zmizne, potom krém pôsobí na hlbšie vrstvy kože, drvenie tukov do nich. Tuky sa premieňajú na vodu a okamžite vstrebávajú do tela.

Mincovňa ochladzuje pokožku, potom ju praslička zahrieva - a energia vynaložená na výrobu tepla, spotrebuje veľa extra kalórií, čo prispieva k najefektívnemu efektívnemu riešeniu problému. Kolagén preniká do vrstiev pokožky a umožňuje, aby bol elastický, a elastín jemne a rýchlo rieši strie a ochabnutú pokožku.

Aplikované v dopoludňajších hodinách na problémové oblasti kože, pôsobí po celý deň. Rúrka je pomerne malá.

Takže, ktorý chudnutie krém je lepšie kúpiť?

V našom rebríčku sú najlepšie krémy a gély na spaľovanie tukov od rôznych výrobcov a rôznych cenových kategórií.
A každá žena si môže vybrať niečo, čo jej najviac vyhovuje.
Leto už prišlo na svoje, takže si urobte štíhlejší a krajší!

Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.

Loading...