6 najlepších nohavičiek - plienok

Najlepšie nohavičky pre sršeň

Kritériá pre výber najlepších nohavičiek

Prichádza čas, kedy klasické plienky sú nepríjemné pre dospelého dieťaťa, a rodičia sa rozhodnú prejsť na absorpčné nohavice. Ale čo? Pri výbere najlepších šortiek na plienky ponúka ponuka „Odborné oceňovanie“ nasledujúce kritériá:
typ: jednorazové (s absorpčným) a opätovne použiteľné (s vymeniteľnými vložkami). Väčšina moderných rodičov si vyberá prvý typ kvôli pohodliu a praktickosti pre matku a pohodlie a hygienu pre dieťa. Šortky na opakované použitie majú však svoje výhody: je lacnejšie ich používať ako jednorazové, a ukázalo sa, že je ľahšie si dieťa zvyknúť na hrniec. Okrem toho mnoho mamičiek dobýva svoju originalitu a štýlový dizajn.
materiály, Všetky plienky na jedno použitie sa skladajú z 3 vrstiev: vonkajšej, priliehajúcej k pokožke a medzi nimi výplne nasiakavej vlhkosťou. Pre prvé dve vrstvy, vysoko kvalitné pančuchy používajú celulózu (v skutočnosti - papier) a bavlnu, pre tretie - absorbenty rôznych stupňov účinnosti. Je veľmi nežiaduce kúpiť nohavičky s polyetylénom v kompozícii - sú lacnejšie, ale "nedýchajú" a vedú k plienkovej vyrážke.
Dostupnosť a kvalita fixačná guma, V ideálnom prípade by mali byť rezinochki mäkké, široké, s vonkajšími švami, ktoré nepoškriabajú pokožku. Mali by byť umiestnené nielen v páse, ale aj v nohách pre čo najlepšiu retenciu vlhkosti.
Ďalšie vybavenie: schopnosť prelomiť stranu nohavičiek pre ľahšie odstránenie, plnohodnotná lišta a suchý zips pre skladanie použitých nohavičiek.

Najlepšie plienkové nohavičky výrobcovia

Medzi výrobcami jednorazových plienkových nohavičiek sa japonské spoločnosti považujú za najlepšie: Merries, Goo.N, Moony, Fixies, DoReMi, ktorí tradične používajú vysokokvalitné materiály a ako prvý používajú najnovší vývoj a „čipy“. Svetovo preslávení západní výrobcovia Pampers, Huggies, Libero ich kvalita a pohodlie ich výrobkov, ale niektoré nové série ich nohavičiek majú tendenciu k Japoncom. kórejský prsnatéfínsky Muumyšvédsky Natyturecký Molfix majú dobré vlastnosti, ale nájsť ich v obchodoch je dosť ťažké.
Medzi nohavičky na opakované použitie použitie palm patrí americkej spoločnosti čučoriedkavýroba širokej škály polyesterových nohavičiek s absorpčnou vrstvou rôznych veľkostí a farieb. Pri výbere výrobcu by ste mali mať na pamäti aj to, že rovnaká spoločnosť môže vyrábať ekonomickú produktovú radu aj sériu prémiových tried. Drahšie nohavičky, spravidla a lepšia kvalita.

TOP 6 najlepších šortiek

Price Expert analyzoval ponuky na trhu detských absorpčných nohavičiek a vybraných 6 možností s najlepšími vlastnosťami.

názov

Odhadované náklady, trenie.

rysy

Hodnotenie na 10-bodovej stupnici

Ponúka 9-14 kg (L) 30 ks.

930

ideálne vlastnosti

10

M (9-14 kg) 46 ks.

870

najlepšie plienkové nohavičky pre aktívne deti

9.9

Moony noc 9-14 kg (L) 30 ks.

950

najlepšie nočné nohavičky

9.6

Libero Up & Go 5 (10-14 kg) 48 ks.

680

najlepšiu hodnotu za peniaze

9.2

Huggies Little Walkers 4 (9-14 kg) 34 ks.

500

funkčné lacné nohavičky

9

Čučoriedka (1 ks)

1000

najlepšie nohavičky na jedno použitie

9

Prečo práve tieto nohavičky, plienky sa dostali na zoznam najlepších? Zvážte každý model podrobnejšie.

Ponúka 9-14 kg (L) 30 ks. - vodca ratingu, najlepšie nohavičky, plienky


Priemerná cena v Rusku: 930 r.
Prečo v našom hodnotení: žiadne chyby!
Veselé má všetky výhody vysoko kvalitných absorpčných nohavičiek: najjemnejšia vnútorná vrstva, široké elastické pásky, pohodlný trojprúdový indikátor plnosti, roztrhané bočné steny a suchý zips pre skladanie. Hlavným znakom je však vysoko účinné absorpčné plnivo, ktoré je umiestnené po celom vnútornom povrchu nohavičiek, vrátane zadných a bočných častí.
klady:

 • mäkké priedušné materiály;
 • veľa absorbuje a netesí;
 • v "vyplnenom" stave "neschvaľuje";
 • Je tu indikátor vlhkosti.

mínus:

 • cena.

Typické recenzie nohavičiek Merries 9-14 kg (L):
„Veľmi mäkké, pohodlné a kvalitné nohavičky. O koži sčervenanie zabudnuté. Nepoužívame prášky a krémy - dieťa má teraz absolútne zdravú pokožku. “
„Trochu drahšie ako plienky a hagises, ale môj pokoj a drobky stoja za to! Absorbujte veľa a okamžite. Aby nedošlo k úniku, musíte správne nosiť: vnútri dvojité rezinochki, musia narovnať nohy ".

M (9-14 kg) 46 ks. - najlepšie plienkové nohavičky pre aktívne deti


Priemerná cena v Ruskej federácii: 870 r.
Prečo v našom hodnotení: najlepšie pre aktívny pohyb a chôdzu.
Nohavičky Goo.N vyznačujú špeciálnym, dokonca v porovnaní s japonskými náprotivkami, mäkkosťou a ľahkosťou materiálov. Veľmi šetrné elastické elastiky a zvýšená výška pásu umožňujú malým „jazdcom“ a „bežcom“ cítiť pohodlie aj pri aktívnych pohyboch.
klady:

 • kvalitné materiály;
 • vynikajúce absorpčné vlastnosti;
 • pohodlné vysoké pristátie.

nevýhody:

 • absorbovať menej ako analógy;
 • "Malomerki".

Typické recenzie o šortkách Goo.N:
„Keď som sa raz pokúsil s priateľom, potom som ich nemohol odmietnuť! Nohavičky Gong - ako perie, ľahké a jemné. Nič nie je v poriadku - dieťa je pohodlné.
"Nesedeli v noci, pretože nie je v nich dostatok miesta. A pre prechádzky - perfektné! Tam sú superelastické gumy, vždy mäkké.

Moony nočné prádlo 9-14 kg (L) 30 kusov - najlepšie nohavičky na plienky na noc


Priemerná cena v Ruskej federácii: 950 r.
Prečo v našom hodnotení: najlepšie pre dlhý spánok.
Modifikácia legendárneho Muniho pančuchu, v ktorom je schopnosť absorbovať zvýšené objemy tekutiny pridaná ku všetkým výhodám tohto výrobku. Toto robí tento model najlepšou voľbou pre pokojný a „suchý“ spánok.
klady:

 • Mäkké materiály;
 • spoľahlivá guma, zabraňujúca úniku;
 • zväčšená absorpčná vrstva.

mínus:

 • cena.

Typické recenzie Moony 9-14 kg (L):
„Pokiaľ ide o cenu jedného kusa, ukázalo sa, že je to trochu drahé, ale používame ich len v noci. Veľmi absorbujú veľa, nikdy neuspeli. “
„Odporúčam noc Mooney komukoľvek, kto si nevie vyzdvihnúť spoľahlivú plienku na celú noc. Kvalita je vysoká, materiál je mäkký a ľahký. Tiež nás zachránili na ceste viac ako raz. “

Libero Up & Go 5 (10-14 kg) 48 ks. - dobrá hodnota za peniaze


Priemerná cena v Ruskej federácii: 680 r.
Prečo v našom hodnotení: Dobrá kvalita za prijateľnú cenu.
Nohavičky s gumičkou sú rovnako vhodné pre činnosť dieťaťa a pre pohodlný spánok, sú vyrobené z ekologicky šetrných materiálov a dobre absorbujú vlhkosť. Je nepravdepodobné, že budú schopní konkurovať v kvalite a pohodlí japonskými značkami, ale medzi modelmi priemernej cenovej kategórie je to najlepšia voľba.
klady:

 • pohodlné elastické pásky;
 • prírodné materiály;
 • dobre udržiavať vlhkosť;
 • bez vôní a impregnácií;
 • Na skladanie použitej plienky je k dispozícii suchý zips.

nevýhody:

 • relatívne ťažké;
 • malomerki.

Typické recenzie Libero Up & Go 5:
„Od narodenia používali plienky Libero, no nohavičky kúpili tú istú spoločnosť. Sedia veľmi dobre, dobre vstrebávajú. Nemám rád, že medzi nohami, ale všeobecne sme spokojní. "
„Vyskúšali sme všetky populárne nohavičky, zastavili sme na Libero Up and Go. Samozrejme, toto nie je "Japonsko", ale to najlepšie z masového trhu. Používame s radosťou. “

Huggies Little Walkers 4 (9-14 kg) 34 ks. - funkčné lacné nohavičky


Priemerná cena v Ruskej federácii: 500 r.
Prečo v našom hodnotení: pohodlné, pre dievčatá a chlapcov
Nohavičky pre každý deň s nedokonalými, ale skôr dobrými vlastnosťami. Funkcia - suchý zips na bokoch, ktorý umožňuje otočiť nohavičky do klasických plienok (a naopak), ako aj ľahko ich odstrániť bez roztrhnutia bočných podložiek.
klady:

 • Modely pre chlapcov a dievčatá;
 • Jedinečný strih so sponami.

nevýhody:

 • kvalita plniva;
 • nedostatok pružnosti.

typický recenzia o Huggies Little Walkers 4:
"Výhody: Znova použiteľná spona, pohodlné nosenie, nedostatok impregnácie a chutí, mäkkosť! Nevýhody - plnivo sa rozpadá. "
„Viem, že existujú lepšie možnosti kvality, ale sú oveľa drahšie. Preto používame lacný Hagis a vo všeobecnosti sme so všetkým spokojní. Dobre vstrebajte, pohodlné suchý zips, aby sa šortky „znovu použili“. Nie malá veľkosť. "

Čučoriedka (1 ks) - Najlepšie nohavičky na jedno použitie

">Priemerná cena v Ruskej federácii: 1000 r.
Prečo v našom hodnotení: funkčne a ekonomicky.
Opätovne použiteľné plienky s vymeniteľnými vložkami sú veľmi obľúbené v Európe a USA vďaka svojej praktickosti a environmentálnym vlastnostiam. Tieto nohavičky sa skladajú z vysoko kvalitného a bezpečného polyesteru s priedušnou nepremokavou vrstvou a odnímateľnými vložkami z prírodných materiálov. Vhodné pre deti od narodenia, ale odporúča sa najmä počas tréningu dieťaťa do hrnca.
klady:

 • umývateľné ručne alebo v aute;
 • nákladovo efektívne;
 • obrovský výber jasných farieb;
 • nastaviteľná veľkosť;
 • pomôžu naučiť hrniec.

nevýhody:

 • Potrebujete kúpiť vložky.

Typické recenzie na opakované použitie šortky Blueberry:
„Veľmi nezvyčajné, štýlové a svetlé. Veľkosť je regulovaná tlačidlami alebo letákmi. Kompletná sada nás stála 6 tisíc rubľov a zaplatila sa za 3 mesiace. “
„Inteligentné plienky! Nohavičky sa namočia (dieťa sa cíti ako čúranie), ale netesnosť (žiadne kaluže). Vymazávam písací stroj a nohavice a vložky, všetky vlastnosti sú zachované. S týmito nádhernými nohavičkami, ľahko zvyknutými na hrniec.

Aké sú plienkové nohavičky lepšie kúpiť pre vaše dieťa?


Po zvážení niekoľko možností pre absorpčné nohavičky, "Cena Expert" uznáva, že náklady na tento produkt vo väčšine prípadov hrá úlohu ukazovateľa kvality, to znamená, že drahšie plienky nohavičky, tým lepšie sú. Ak to financie dovolia, japonské dámske nohavičky budú tou najlepšou voľbou pre mamu a jej dieťa. Avšak medzi lacnými modelmi môžete nájsť vysokokvalitný, bezpečný a pohodlný produkt pre vaše dieťa.

Loading...