8 najlepších chudnutie čajov

Ako sa stať štíhly a sexy? Bez stravy a vyčerpávajúcich cvičení?

Je možné dosiahnuť zníženie hmotnosti bez námahy?

Lekári v otázke straty hmotnosti sú jednomyseľní: na svete nie je jediný účinný a neškodný liek na zázrak, ktorý by vám poskytol trvalý úbytok hmotnosti bez akéhokoľvek úsilia. Môžete schudnúť len pomocou komplexných opatrení: prehodnotiť spôsob života, upraviť výživu, zvýšiť fyzickú aktivitu.

Prehľad najlepších výrobcov chudnutie čaj

Ruskí výrobcovia sú dôveryhodní: LEOVIT Nutrio, Altai Cedar LLC, Evalar, Tserara Trading House LLC, Fitara LLC. Produkty neobsahujú žiadne stabilizátory, syntetické farbivá a plnivá, látky na zvýšenie chuti. Existujú iba prírodné zložky.

V procese prípravy tohto článku sme skúmali rôznych výrobcov a zistili sme, že mnohé čínske výrobky obsahujú zakázanú látku. sibutramín, Na obale nie sú žiadne informácie.
sibutramín - psychotropnú látku zakázanú Európskou agentúrou pre lieky (EMEA). Informácie o ňom si môžete prečítať tu - //instruktsiya-ot-tabletki.rf/sibutramin

Čo nekupovať?

Mnohé chudnutie čajov vyrobené v Číne sú nebezpečné pre zdravie. Neprispievajú k strate hmotnosti, čo spôsobuje len močopudný a preháňací účinok. Medzi takéto produkty patria:

Magic Lotus - čínska spoločnosť Kunming Lingcao Biotechnology Co
Zhuidemen - čínsky holding "Shen Cha báječný čaj"
"Da Li" - čínska obchodná a priemyselná spoločnosť "Dali"
"Li Da" je rovnaká spoločnosť;
Golden Ball je čínska akciová spoločnosť v Guangdongu.

Nemôžete kupovať čaje obsahujúce:

  • amfetamíny
  • ephedra, rakytník, senna, gingko biloba - bez konzultácie s lekárom
  • Tiratrikol - hormón štítnej žľazy

Najlepšie čaje na chudnutie

Čaj "Pohudin"

hodnotenie: 10 z 10výhody: obsahuje prírodné zložky vo forme korenia a najlepšie indické čaje. Reguluje metabolizmus, pôsobí v hlavných oblastiach - metabolizmus sacharidov, tukov a bielkovín. Účinok čaju sa dosahuje zlepšením trávenia a kontrolou chuti do jedla. Je zaujímavé, že pikolinát obsiahnutý v chrómovom čaji môže výrazne znížiť chuť na sladké potraviny, čo je najčastejšou príčinou obezity. Predpokladá sa naplnenie nedostatkov vitamínu B a C, čo je vzhľadom na preháňací účinok veľmi cenné. Piť normalizuje metabolizmus, čo je veľmi dôležité, aby sa zabránilo priberaniu na váhe po prerušení liečby.
Typická kontrola:
„Už pijem čaj Pohudin z Leovit, veľmi cool. A ja nechcem jesť po celú dobu, a bruško zmizlo. Dobrá vec.
"Podarilo sa mi schudnúť rýchlo, čo bolo celkom neočakávané a veľmi potešené."

Altai č 3 bylinný čaj na chudnutie s cassia a mäta

hodnotenie: 10 z 10


výhody: Zloženie čaju zahŕňa iba prírodné bylinky a ovocie: listy jabĺk a cassia, stigmaty kukurice a mäty tráva, jitrocel a volodushka, plody koriandru a šípky. Čaj má pozitívny vplyv na organizmus vďaka silnému čistiacemu účinku a prítomnosti prírodných vitamínov a stopových prvkov. Mnohé ženy ocenia schopnosť čaju zlepšiť stav pokožky a vlasov. Fytotea Altai č. 3 prispieva nielen k prirodzenému úbytku hmotnosti, ale je tiež indikovaná emocionálnou labilitou, to znamená so zvýšeným nervovým a mentálnym stresom. Okrem toho čaj nemá výrazný hypnotický účinok, pôsobí ako mierne sedatívne.
Typická kontrola:
„Pozrel sa po pôrode. Účinok je úžasný. Zlepšila sa koža a vlasy, hmotnosť sa vrátila do normálu. “

Čaj "Sibírska lastovička Karkade"

hodnotenie: 9 z 10


výhody: Odporúča sa pre tých, ktorí majú gastrointestinálne problémy a nadváha je pozorovaná práve z tohto dôvodu. Zvlášť je to ukázané tým, ktorí trpia obvyklou zápchou. Vďaka vyváženému zloženiu čaj dokonale prispôsobuje metabolizmus, normalizuje činnosť čriev a zmierňuje zápchu. Redukcia hmotnosti nastane prirodzene. Je zaujímavé, že tento čaj môže zlepšiť celkové zdravie a zlepšiť imunitu. Čaj si môžete vziať pred začiatkom epidémie chrípky. Zloženie čaju obsahuje iba prírodné bylinné zložky, ktoré fungujú ako zdravotné prostriedky a prostriedky na prevenciu mnohých ochorení.

nevýhody: Môže sa prejaviť výrazný preháňací účinok.

Typická kontrola:
„Keď som pil prvýkrát, potom ráno vybehla guľka na toaletu. Musíme si byť istí, že náš obľúbený fajánsky priateľ bude v blízkosti. “

Čaj "Evalar bio na kontrolu chuti do jedla"

hodnotenie: 10 z 10


výhody: Populárny produkt ruskej spoločnosti Evalar. Spoločnosť "Evalar" - uznávaný líder na ruskom trhu, ktorého výrobky sú zaslúžene. Je možné povedať, že zloženie čaju obsahuje iba tie komponenty, ktoré sú uvedené na obale. Komponenty sú pre telo absolútne neškodné a môžu mať pozitívny výsledok na tele. Čaj nemá laxatívny účinok a odporúča sa na použitie v takmer akejkoľvek dávke. S príjemnou chuťou čaj vo večerných hodinách uhasil hlad. Redukcia hmotnosti sa dosahuje prirodzeným a neškodným spôsobom pre telo.
Typická kontrola:
„Problém s nadváhou je môj večer zhor. Nechcem jesť čaj na noc. “

Čaj "Lose Weight" Ceres

hodnotenie: 10 z 10výhody: čaj z Tserara Trading House LLC, chutný a voňavý nápoj obsahujúci iba prírodné zložky. Dobrý účinok na činnosť gastrointestinálneho traktu. Odporúča sa na použitie osobami náchylnými na zápchu. Ľudia s gastrointestinálnymi problémami často trpia podráždením črevnej sliznice. Je to prekážka pri užívaní mnohých liekov obsahujúcich bylinky. V tomto prípade čaj nedráždi črevá a môže byť konzumovaný po dlhú dobu. Je zaujímavé, že tento čaj nie je kontraindikovaný v tehotenstve, podobne ako väčšina týchto čajov. Upozorňujeme vás na produkty spoločnosti Tserara Trading House LLC, ktoré sú dôveryhodné a dostupné pre kupujúcich.
Typická kontrola:
„Bol som rád, že môžete piť čaj počas tehotenstva. Takýto produkt je vzácnosťou. “

Phytotea "Super Slim"

hodnotenie: 10 z 10


výhody: čaj možno odporučiť ľuďom, ktorí potrebujú antokyanov a sennozidov. Tento čaj možno nazvať liečivým, hoci jeho príliš dlhý príjem nepochybne bude mať preventívny účinok. Obsah vitamínov a stopových prvkov v čaji má priaznivý vplyv na organizmus.
Bylinný čaj Super Slim citrón je určený pre ľudí trpiacich hypertenziou a tendenciou tvoriť krvné zrazeniny. Nápoj má tonizujúci účinok.

Bylinný čaj "Super Slim currant leaf" - dobre zvolené zloženie čaju nie je len výborným prostriedkom na čistenie čriev, ale aj zdrojom vitamínu "C", pretože obsahuje šípky. Čaj má mierny sedatívny účinok vďaka melissa. Pravidelný príjem tohto produktu nielen postupne znižuje váhu, ale aj zlepšuje náladu a spánok.
Typická kontrola:
„Hypertenzívny so skúsenosťami. Je ťažké nájsť vhodnejší produkt ako ja. “

Altai č. 24 phytotea fitness čaj

hodnotenie: 10 z 10výhody: Odporúča sa pre aktívnych ľudí, ktorí sa venujú športu a majú veľkú fyzickú námahu. Tiež sa prejavuje v psychickej únave. Keďže senna je súčasťou čaju, nie je potrebná dlhá recepcia. Nespúšťajte čaj popoludní. Výrobok má tonizujúci účinok, dodáva silu a zlepšuje náladu, takže môže spôsobiť nespavosť, ak sa konzumuje cez noc a vo veľkých množstvách. Vysoko kvalitný zelený čaj, ktorý je súčasťou výrobku, urýchli metabolizmus, obohatí organizmus o mikroprvky a vitamíny. Znížená chuť do jedla a zároveň redukcia hmotnosti sa dosahuje vďaka schopnosti nápoja urýchliť metabolizmus a regulovať hladinu glukózy v krvi. Okrem toho sa ukázalo, že nápoj zlepšuje kardiovaskulárny systém a zlepšuje imunitu.
Typická kontrola:
„Vypil som čaj na noc, predtým som nečítal informácie. Tam bola nespavosť. Potom prišiel na to. Cítim sa v pohode! “

Čaj "Flying swallow"

hodnotenie: 4 z 10

Široko inzerované a populárne chudnutie čaj, takže sme nemohli ignorovať v našom rebríčku. Ale nedostal vysoké známky.
V anotácii čaju výrobca uvádza iba prírodné zložky, ktoré sľubujú rýchly a silný účinok. Čaj je prezentovaný ako zdravie, čistí telo toxínov a antipyretík. Sľubujete, že sa zbavíte trvalej trosky pečene, liečite žlčník, očistite pokožku.
V praxi je všetko trochu iné. Vzhľadom na nedôveru čínskych výrobcov a výsledky skúšok, t Odporúčame nakupovať výrobky tých ruských výrobcov, ktorí dobrovoľne prešli certifikáciou. Len v tomto prípade je bezpečné povedať, že vaše telo nebude poškodené.

Typická kontrola:
„Neexistoval žiadny zoštíhľujúci efekt, len vyčistila črevá. Spočiatku bola schopná vychovávať a potom vôbec nič nebolo! Môj žalúdok sa stále krútil a prskal. “

Čo hľadať pri výbere čaju na chudnutie?

Balenie musí mať zloženie produktu s označením farmakologických vlastností. Určite režim a kontraindikácie.
Ak je výrobok legálny, obal musí obsahovať adresu výrobnej spoločnosti a jej názov.
Ak čaj obsahuje diuretiká a laxatíva, mali by ste sa poradiť s lekárom, So stratou trosky, ktorú sa výrobcovia tak obávajú spotrebiteľov, telo stráca množstvo živín, bez ktorých nie je možné jeho normálne fungovanie. Strata draslíka a vápnika má teda veľmi nepriaznivý vplyv na organizmus, najmä u žien po štyridsiatich rokoch.
Mnohé obchodné domy v Rusku ponúkajú napríklad výrobky čínskej spoločnosti LUSHIANJU. Táto spoločnosť dodáva celý rad rôznych zdravotných čajov predávaných po celom svete. Výrobcovia tvrdia, že ich suroviny sú šetrné k životnému prostrediu a neobsahujú psychotropné látky. Chcel by som vás však upozorniť na skutočnosť, že početné výsledky testov, ktoré nezávislí odborníci vykonali v rôznych rokoch, pravidelne dokazujú nízku kvalitu čínskych výrobkov.
Na záver by som rád ešte raz pripomenul, že organizmy každého jednotlivca sú odlišné, ak jeden čaj pomáha a poteší, potom iná osoba sa vôbec nemusí hodiť a nepáči. To je dôvod, prečo pre chudnutie čajov si môžete prečítať takéto protichodné recenzie. V našom hodnotení sme sa snažili zahrnúť kvalitné a bezpečné zdravotné čaje.
Ale nikto, dokonca ani najkvalitnejší čaj na chudnutie, nie je schopný vykonávať zázrak! Môže pomôcť len na náročnej ceste k ideálnej postave - v kombinácii s diétou a cvičením!

Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.

Loading...