10 najlepších strojov na rezanie peliet

Vyberte si najlepší spôsob, ako dostať svoje oblečenie späť hladké.

Nazýva sa najmenší spotrebič pre domácnosť. Niektorí to považujú za úplne zbytočné, iní obdivujú a divia sa, ako predtým žili bez tohto dieťaťa. V našom článku sa zameriame na stroj na rezanie peliet oblečenia.

Ako inak môže byť toto zariadenie volané? Obchody majú nasledujúce názvy:

  • Zastrihávače tkanín;
  • mini čistič (na oblečenie);
  • miniklinka (na oblečenie);
  • stroj na starostlivosť o vlnu.

Ak nemôžete nájsť písací stroj v katalógu internetového obchodu - skúste nastaviť iné meno vo vyhľadávaní!

Kritériá výberu

  • O type potraviny - z batérie alebo z batérií. Ak máte v pláne čistiť oblečenie alebo nábytok doma, je lepšie kúpiť si stroj s možnosťou dobíjania zo siete alebo napájania zo siete. Ušetríte tak na batériách, pretože ich musíte často meniť. Ak však budete musieť upratať oblečenie mimo domova (napríklad na služobnej ceste alebo v krajine), je lepšie zásobiť zariadenie na batériu. Absolútna väčšina nožníc na pelety je poháňaná dvoma bežnými batériami typu prsta. Ďalším spôsobom, ako ušetriť, je kúpiť batérie AA a nabíjačku pre nich.
  • Pre veľkosť čistiacej hlavy, Na čistenie topánok, svetrov, detského oblečenia sa hodia autá s malou mriežkou. Pre nátery, nábytok, vyberte stroj s veľkosťou ôk najmenej 4,5 cm - inak to bude trvať veľmi dlho pracovať.
  • Na tvar a hmotnosť. To je dôležité pri čistení veľkých predmetov alebo nábytku. Stroj by mal ležať pohodlne v ruke. Avšak, ak potrebujete rezať pelety niekoľkokrát ročne s 1-2 rolákmi, tieto parametre nemajú žiadny význam.

Aký druh nožníc na pelety dostupné na ruskom trhu možno nazvať najlepším - podľa kupujúcich?

Najlepší dobíjací stroj na rezanie peliet (s výkonom alebo s možnosťou nabíjania zo siete 220 V)

Sinbo SS-4019
Stroj na účes peliet z oblečenia. / 610 Р
Tento ergonomický stroj sa podobá počítačovej myši. Tiež leží pohodlne v ruke - po stranách sú priehlbiny pre prsty. Prepínač je umiestnený na hornom paneli, takže zariadenie môže byť ovládané ukazovákom. Starostlivo čistí rôzne typy tkanín (vrátane tenkých). Puzdro má dĺžku asi 14 cm, v porovnaní s inými automobilmi je pomerne ťažké - váži 330 g, beží na batérie, čas nabíjania - 8 hodín, prevádzkový čas bez nabíjania je približne pol hodiny. Lint kontajner je ľahko odstrániť, uvoľniť a dať späť na miesto. Jeho objem stačí na vyčistenie niekoľkých vlnených vecí. Priemer mriežky je 4,5 cm a kefka na jemné čistenie.
10 / 10
hodnotenie
2.
VES V-HT9
499.
Najlepší stroj so schopnosťou pracovať zo siete. Prístroj má dve možnosti napájania - cez 220 V adaptér (je súčasťou dodávky) alebo z batérie R-14. Môžete odstrániť nielen kontajner na hromadu, ale aj rukoväť - to je vhodné pre skladovanie a prepravu.
9.8 / 10
3.
MIG 6002 A
560 Р
Najvýkonnejší dobíjací stroj (3 W).
9.8 / 10
4.
Betro EM-T-003A
670.
Najlepší dobíjací stroj pre jemné tkaniny. Zahrnuté - 2 trysky (pre jemné tkaniny a pre vlnené výrobky).
9.8 / 10
5.
ENERGY EN-702V
350.
Najlepší stroj na dlhú prácu (minimálne 40 minút bez nabíjania).
9.1 / 10

Najlepší stroj na rezanie peliet, práca na 2 batériách AA

Rolsen LR-2001
Stroj na účes peliet z oblečenia. / 360 Р
Najlepší stroj na čistenie ťažko dostupných miest - má malú pracovnú hlavu (35 mm) a pohodlnú rukoväť v tvare sprchovej hlavice. Telo je vyrobené z kvalitného plastu. Rezané klky sa zbierajú v priehľadnej nádobe. Podľa recenzií zákazníkov je zariadenie pomerne zriedka upchaté. Čistenie je potrebné asi raz za 3 použitia. Dĺžka karosérie - 16 cm, hmotnosť - iba 150 g. Súprava obsahuje dýzu pre vlnu so schopnosťou prepínať výšku kosenia (3 polohy).
9.9 / 10
hodnotenie
2.
Rolsen LR-1001
350.
Najlepší stroj na čistenie veľkých povrchov (priemer ôk 40 mm).
9.7 / 10
3.
Scarlett SC-920
470.
Priemer hlavy 30 mm. Najlepší stroj pre tenké tkaniny.
9.7 / 10
4.
Úsmev MC-3103
135.
Najlepšie z hľadiska ceny a kvality.
9.7 / 10
5.
Rikon RKN 12
83.
Najlacnejší medzi populárnymi modelmi.
8.6 / 10

záver

Stroj na účes peliet je veľmi jednoduché zariadenie. Princíp fungovania všetkých modelov je úplne rovnaký - pelety sa odrežú ostrými čepeľami, potom sa dostanú do odnímateľného oddelenia, z ktorého ich pravidelne pretrepávate. Bude pre vás ťažké vybrať vhodný stroj len vtedy, ak je vaša položka vyrobená z veľmi tenkej a drahej tkaniny. Dúfame, že s pomocou nášho hodnotenia urobíte dobrú voľbu!

Loading...