5 najlepších online obchodov na nákup reťazových píl

Vyberte si tých najlepších predajcov spolu s našimi odborníkmi

Ktoré reťazové píly sú u Rusov obľúbené a odporúčané odborníkmi? Švédske značky Husqvarna (Švédsko), Stihl (Nemecko) zaujali silné postavenie nielen v súkromných farmách, ale aj v priemysle. Japonský Echo a švédsky partner dychtivo nakupovali, vyznačovali sa pomerom cena-spoľahlivosť a kvalita. Nízke ceny sú dnes atraktívne vo virtuálnych predajniach. Ale je jednoduchšie urobiť chybu tu: strata peňazí, čas a duševná rovnováha. Naše hodnotenie pomôže pri výbere internetového obchodu.

Čo sme riadili pri zostavovaní ratingu?

 1. Blízkosť predajných miest kupujúcemu. Prečo je to dôležité? Mnohé predajne ponúkajú skúšobný štart pre motorovú pílu odporúčanú špecialistami, vrátane opätovnej aktivácie, mazania oleja, nastavenia, naplnenia nádrže benzínom a spustenia nástroja. Po objednaní dodávky tovaru dopravnou spoločnosťou stratíme túto príležitosť. Blízkosť predajných miest prístroja je dôležitá, ak je potrebné vykonať záručnú opravu alebo výmenu zariadenia (podľa zákona o ochrane spotrebiteľa).
 2. Náklady.
 3. Zabezpečenie kvality. Obchod musí mať certifikát potvrdzujúci, že ide o predajcu alebo subdodávateľa výrobcu náradia poháňaného benzínom. To dá istotu, že reťazová píla je značkový výrobok. Internetová stránka predávajúceho vyžaduje informácie o záručnej dobe zariadenia.
 4. Nespokojné recenzie zákazníkov. Najčastejšie je to nárok na dodanie nástroja, jeho bezpečnosť počas prepravy a obvinenia z predaja falzifikátov.
 5. Pohodlie výberu a objednávania na stránkach portálu. Návrhy na spotrebný materiál potrebný na prevádzku reťazových píl.
 6. Možnosť získať radu o výbere a dizajne nástroja.

Modely najobľúbenejších značiek reťazových píl sú uvedené v tabuľke pre porovnanie cien a poradia. Sedem predajní zaujalo našu pozornosť, z ktorých si vyberieme päť.

Konečné hodnotenie internetových obchodov

Konečné hodnotenieportálPodľa cenyPodľa recenzií zákazníkovPre pohodlie a spoľahlivosťkrajPoznámka zákazníka
1Generator77127Moskva a regiónNajnižšie ceny
3Štúdio Techno343Moskva, Petrohrad, Nižný NovgorodNajpohodlnejšie rozhranie
2Vikimart271Všetky RuskoNajbežnejší obchod s obrovským výberom a pohodlným servisom
4Toolking632Moskva a regiónNajuniverzálnejšia služba.
5Klub nástrojov415Moskva a regiónNajnižšie percento negatívnych recenzií
(6)elmall77.ru556Všetky Rusko
(7)220 Volt764Všetky Rusko

Prvých päť pozícií ratingu bude naším usmernením pri výbere.

1. miesto
"Generator77"

Webové stránky: www.generator77.ru

Obchodujte s nízkymi cenami a rozsiahlym výberom reťazových píl rôznych značiek a značiek, ale nie sú k dispozícii žiadne informácie o certifikátoch pre výrobky. Dodávka v rámci Moskovského okruhu v deň nasledujúci po objednávke. Platiť iba kuriérom v hotovosti. Jednoduchý a pohodlný vyhľadávací nástroj podľa výrobcu a názvu. Ešte pred nákupom je potrebné sa bližšie pozrieť na obchod: podozrivo nízke ceny.

Internetové zdroje pracujú s moskovským regiónom.

goodies

 • Najnižšie ceny.
 • K dispozícii je servisná kontrola reťazovej píly (500 p.) S nákladom na mazanie a plnenie nádrže.

cons

 • O certifikátoch výrobkov sa nič nehovorí.
 • Platba iba v hotovosti.

recenzia
Tí, ktorí hovorili o obchode, boli záporní - 6% z celkového počtu recenzií. Reklamácie: nepozornosť manažérov a problémy s objednávkami pri servise telefonicky.

2. miesto
"TEHNOSTUDIYA"

Webové stránky: www.tehnostudio.ru

Veľký, dynamicky sa rozvíjajúci online trh s rôznymi produktmi, vrátane 180 modelov reťazových píl. Všetky druhy platieb, bezhotovostné - len od 5 ton. Pre veľkoobchodných odberateľov existujú osobitné podmienky. Našiel som zaujímavú sekciu o zásobách, ale tentoraz som nemal žiadne šťastie: nástroje poháňané plynom na to neboli.

Kancelárie v Moskve, Petrohrade a Nižnom Novgorode. Dodávky do regiónov dopravnými spoločnosťami až po 100% splátkach.

goodies

 • Rozmanitá ponuka reťazových píl (približne 180).
 • Pohodlný výber podľa značky, špecifikácie.

cons

 • Tam sú stručné špecifikácie, ale žiadny popis.
 • Nepodložené certifikáty.

recenzia
15% z celkového počtu respondentov o službe vyjadruje nespokojnosť: neexistujú žiadne deklarované tovary, meškania dodávok, ťažkosti s vrátením chybného tovaru.

3. miesto
"Vikimart"

Webové stránky: www.wikimart.ru

Veľký "ruský" hypermarket tovaru. Pokiaľ ide o ceny a služby, je to solídne druhé miesto, ale zaslúži si len tretiu: veľký počet negatívnych zákazníckych hodnotení znehodnotil obraz. Registrácia dnes sľubuje zľavu 500 p. Všetky formy platby, Viki.krelek, kde je časť sumy vrátená pri nákupe, môže byť využitá pri ďalšom nákupe. K dispozícii je vyhľadávanie podľa ceny, výrobcu, špecifikácie (podrobnejšie na všetkých parametroch). Okrem KAŽDÉHO dodania nástroja je stanovená: podmienky, spôsob doručenia. Sľubujú záruku výrobcu. Certifikát nie je prezentovaný kdekoľvek. Dúfajme, že sa ukáže, keď si kúpite. Stránka poskytuje zľavy a osobné zľavy (až 3 sekcie).

1504 predajní v Rusku je oznámených: v Kazani, Krasnojarsku, Tyumene, Ufovi, Jekaterinburgu, Rostov-on-Don, Čeľabinsk, Petrohrad, Moskva.

goodies

 • Nízke ceny (tretie miesto v cene reťazových píl).
 • Všetky podmienky vrátenia nevyužitého tovaru (do jedného roka!), Vrátane technicky zložitých, sú stanovené za predpokladu, že tovar nebol využitý.
 • Po prevzatí v predajnej kancelárii a kuriérom je k dispozícii služba na kontrolu reťazovej píly: opätovné otvorenie, mazanie, plnenie benzínom, štartovanie.

cons

 • Podozrivo vysoké percento negatívnych recenzií.

recenzia
41%! negatívne hodnotenie celkového počtu.
Často opakované žiadosti: doručenie bolo oneskorené alebo nástroj nebol vôbec doručený (osobitný pre všetky hlavné internetové obchody); zmätok na značkách výrobkov. Ale podniknúť kroky, kompenzovať nepríjemnosti spôsobené rôznymi zľavami.

4. miesto
Toolking

Webové stránky: www.toolking.ru

Slušný internetový obchod s relatívne nízkymi cenami. Jednoduchá navigácia, rýchle vyhľadávanie na webe, vizuálny adresár. Nástroj je rozdelený podľa typu, výrobcu. Existuje triedenie podľa ceny a mena. Je možné porovnať vybrané reťazové píly. Je tu možnosť zoznámiť sa s novými produktmi a hitmi, preskúmať špeciálne ponuky. Početné články budú užitočné. K dispozícii je dodávka v rámci Moskovského okruhu z internetového obchodu, s nákupom 10 ton. - zdarma, môžete zabezpečiť expresné doručenie. Krajina sa vyzýva, aby zorganizovala dodávky dopravných spoločností.

Internetový obchod má dve predajné kancelárie v Moskve a jeden v meste Reutov (Moskovská oblasť).

goodies

 • V prípade, že obchod má servisné centrum, ktoré poskytuje záručné a pozáručné opravy reťazových píl.
 • V prítomnosti radu spotrebného materiálu: pneumatiky, pílové reťaze, oleje.
 • Pohodlné rozhranie.

cons

 • Nič nehovorí o certifikátoch reťazovej píly.
 • Nie sú najnižšie ceny.

recenzia
Medzi zákaznícke hodnotenia - 9% negatívne. Zo všetkých zrozumiteľných sťažností bolo možné získať informácie: príkaz nebol doručený včas. Obchod sa v komentároch ospravedlňuje a ... zdvorilo sa bráni.

5. miesto
"Instrumentklub"

Webové stránky: www.instrumentclub.ru

Internetový obchod s pomerne veľkým sortimentom reťazových píl (63 modelov) a nízkymi cenami (v porovnaní s veľkými internetovými portálmi). Certifikát pre značku Stihl bol platný do konca roka 2012. Žiadne aktuálne informácie. Existuje dokument, ktorý bol vyškolený v internetovom obchode a je subdodávateľom produktov Husqvarna a PARTNER z roku 2011. K dispozícii je spätné volanie na objednávku a radu. Platba v hotovosti na kuriéra, bezhotovostná platba so 6% dodatkom k deklarovanej cene as čiastkou nad 5 tr.

Dodávka do regiónov sa nevykonáva (špecifikované na internetovej stránke), len v Moskve av Moskve.

goodies

 • Pre reťazové píly existuje predpredajná príprava (kontrolné zariadenie a výkon - 150 s. Vrátane nákladov na olej a palivo na testovanie).
 • K dispozícii je úverová linka (prostredníctvom banky).

cons

 • Nepodstatné informácie o existujúcich osvedčeniach.
 • Príplatok 6% k cene za „bezhotovostné“.
 • Tovar LEN pre Moskvu a región.

recenzia
Percento nespokojnosti zákazníkov je 6% z celkového počtu recenzií. Hlavné tvrdenia:
Niekedy dodávajú otvorené skrinky na náradie, ktoré v nich prehodnocujú
Poplatky za predaj neexistujúceho produktu (nástroj je deklarovaný na stránkach, nebol k dispozícii)

Okrem toho stojí za to dodať: existujú obchody, ktoré sa špecializujú na určitú značku nástrojov poháňaných plynom. Takéto portály ako miesto nákupu sú výhodnejšie ako väčšina hlavných ruských trhov..

rada

Ak ste si už vybrali značku benzínového náradia a chcete si ho kúpiť, požiadajte o certifikát potvrdzujúci, že obchod je predajcom výrobcu. Ale to nestačí: bohužiaľ, dokumenty sú tiež falošné. Preto, po rozhodnutí o značke reťazovej píly, nájdete informácie o tom, ako ju odlíšiť od falšovaných výrobkov: ochráni vás to pred nákupom „ľavého“ nástroja.

dodatočne

Porovnávacia tabuľka cien reťazových píl, v 6 populárnych pozíciách. Zvýraznené minimálne ceny. Kúpna cena je vždy súčtom nákladov na motorovú pílu, spotrebného materiálu, dodávky, skúšky. Z tejto sumy sa musia odpočítať zľavy a bonusy. Výsledok a potreba vyhodnotiť, vybrať nástroj v internetovom obchode.

Internetový obchodRozsah modelovModely na porovnanie
PARTNER P340SHusqvarna 236Stihl MS 250-14Echo CS-350WES-14Makita DCS 4610-35Husqvarna 445e
Generator774534006900144008800-13400
Vikimart527329979991499011650663015615
Štúdio Techno18045996500-10270663018200
Klub nástrojov63340067701499010200699015590
elmall77.ru2037026435--732015473
Toolking183400069991499011590 (úprava)732014890
220 Volt11639997999-11650732018200

Loading...