10 najlepších online obchodov na nákup brúsky Bosch

Prehľad internetových obchodov z pohľadu kupujúceho

Brúsky Bosch spolu s populárnymi strojmi Makita a Metabo patria medzi najbežnejšie elektrické nástroje v obchodoch. Objednávanie elektrického náradia z virtuálnych predajní, ako v každom inom obchode, je spojené s určitým rizikom: získanie nekvalitného produktu. Preto by sa mal detailne pristupovať k výberu internetového obchodu. Pokúsme sa vám s tým pomôcť tým, že naše hodnotenie internetových obchodov, ktoré sú najvhodnejšie na nákup uhlových brúsok značky Bosch.

Aké boli naše návody pri zostavovaní hodnotenia:

  1. Prítomnosť predajného miesta v bezprostrednej blízkosti kupujúceho. To je dôležité v prípade, že je potrebné vymeniť nízko kvalitnú brúsku. Možnosť takéhoto nahradenia by mala byť špecifikovaná na stránkach predajcu. Ale aj keď nie, všetky obchody (skutočné a virtuálne) podliehajú zákonu o ochrane spotrebiteľa v oblasti RF. Obsahuje všetky prípady výmeny nástroja alebo vrátenie peňazí zaň.
  1. Cena.
  1. Certifikát na predaj výrobkov Bosch. Poskytnutie záručných povinností by malo byť špecifikované v prípadoch vrátenia výrobku. Pri registrácii LBM na internetovej stránke výrobcu sa záručný servis predlžuje na 2 roky. Ak obchod ponúka na to - existuje istota, že výrobky sú naozaj značkové.
  1. Percento negatívnych recenzií zákazníkov. Väčšina opakujúcich sa nárokov:
  • webová stránka neodpovedá na objednávku, správca nevyzve späť;
  • Bulharčina bola doručená s veľkým oneskorením alebo nebola vôbec doručená;
  • zvýšenie ceny výrobku po objednávke;
  • predaj nástrojov z výkladov alebo použitých výrobkov.
  1. Pohodlné rozhranie internetového zdroja. Rýchly výber, online registrácia, možnosť bezplatného volania na objasnenie informácií, konzultácie s odborníkom.

Na analýzu cien boli vybraté 4 značky bulharského „Bosch“ z top dvadsiatich najpopulárnejších. Líšia sa výkonom, funkčnosťou a teda aj nákladmi.

Hodnotenie obchodov od najlepších po najhoršie

Miesto v rebríčkuInternetový obchodRozsah modelovModely porovnávania cien
PWS 700-115GWS 850 CEGWS 15-125 CIEGWS 26-230 LVI
1Váš nástroj46* 1710 *279067109090
2TechPort.ru781760* 2780 ** 5660 *9180
3Bosch One Shopvšetko1800304059999290
4Bigtool761790286564109390
5220 Volt26175929396969* 9089 *
6Všetky nástroje471876303567079795
7Kuvalda.ru31-289069619528
8Nadšenec53-319867169795
9Dostavka.ru19222034807160-
10Sotmarket172750415087409730

* vybrané minimálne ceny.

objasnenie

Tabuľka zobrazuje najväčšie internetové obchody. Každý zo zdrojov má na sklade a na objednávku významnú škálu modelov.
Cena je relatívny parameter, ak záleží na objeme dávky nástroja (spravidla sa hromadné nákupy diskontujú) a náklady na dodanie. Veľkým plusom je dostupnosť kumulatívnych zliav, úverových liniek a splátkových plánov. Spôsoby platby: súbor, najčastejšie, štandard. Je však lepšie si ho podrobne preštudovať: môžete nájsť možnosť, o ktorej ste napríklad nerozmýšľali, napríklad platbu z virtuálnej peňaženky. Nákup na 100% predplatnom je lepšie robiť v obchode, testovaný na spoľahlivosť predtým.

Podrobnosti o jednotlivých pozíciách

1. miesto:
"Váš nástroj"

Webové stránky: www.tvoyinstrument.ru

Pomerne veľká obchod s elektrickým náradím so sieťou predajných kancelárií v Moskve a Moskovskej oblasti. Systém s nerozvinutou sieťou obchodov v Rusku.

1. miesto v porovnávacej tabuľke hodnôt. Pre platbu - úplný súbor funkcií. V Moskovskej oblasti je doručenie kuriérom. Doručovanie LBM do vzdialených lokalít môžu vykonávať dopravné spoločnosti. Štruktúra stránky je podobná väčšine veľkých internetových obchodov - výber podľa parametrov, špecifikácií, schopnosti porovnať sa s inými modelmi. Budeme čakať na rozvoj All-ruskej siete predajných kancelárií. Podľa recenzií zákazníkov dochádza k oneskoreným dodávkam tovaru po zaplatení, ale celkové percento negatívnych recenzií je malé (9% z celkového počtu).

2. miesto:
TechPort.ru

Webové stránky: www.techport.ru

Reprezentatívne kancelárie v 30 mestách Ruska. Medzi hlavné mestá patria Moskva, Petrohrad, Ivanovo, Kaliningrad, Bryansk, Kaluga, Oryol, Tula, Smolensk, Jaroslavľ, Tver, Kostroma a ďalšie.

2. miesto v cenovom ratingu (tabuľka). Všetky druhy platieb okrem elektronických peňazí. Splátkový a úverový plán. Pre každý konkrétny nástroj a mesto existuje výhodná kalkulačka nákladov na dopravu. Pohodlná mapa stránok, jednoduchá navigácia podľa typu produktu a výrobcu. Neexistuje žiadne porovnanie - mínus. V Rusku je možnosť bezplatného volania.
Osvedčenie o obchodnom partnerstve so spoločnosťou Bosch je platné do konca roka 2012: buď nie je na webovej stránke dlhodobo aktualizované alebo vôbec nebolo obnovené. Podľa recenzií zákazníkov (22% nespokojných s celým množstvom), obchod sa nevyrovná s veľkým predajom. Ignorujte doručovanie bulharských objednávok za objednávky zaplatené kuriérovi. Zmätok na sviatky a víkendy. Existuje však reakcia na kritiku a prijímajú sa opatrenia na nápravu priznaných chýb.

3. miesto:
"Jeden obchod Bosch"

Webové stránky: bosch-online.ru

Jedna webová stránka, ktorá má sieť predajcov v takmer všetkých mestách Ruska, medzi nimi: Moskva, Petrohrad, Uljanovsk, Tomsk, Perm, Jekaterinburg, Kazaň, Ufa, Arkhangelsk, Volgograd atď.

3. miesto v cenovej tabuľke. Pri výbere brúsky, zdroj je okamžite vydaný niekoľkými predajcami najbližšie k vám, kde si môžete zakúpiť tento konkrétny LBM Bosch. K dispozícii je úver a splátkový kalendár. Rozhranie virtuálneho obchodu sa zdalo hlboké, živé, jednoduché vyhľadávanie, odporúčané články ho fascinujú. K dispozícii je priame spojenie s konzultantom, ako aj jeden bezplatný help desk. Prezentuje sa aktuálny certifikát predajcu Bosch. Poskytuje 2-ročnú záruku na náradie od výrobcu. Vysoké percento negatívnych hodnotení zákazníkov - 25%.

4. miesto:
«Bigtool»

Webové stránky: www.bigtool.ru

Internetový obchod s predajnými kanceláriami v Moskve a Moskve.

4. miesto v hodnotení nákladov populárnych modelov. Vo vývoji stránky pre veľkoobchodných odberateľov. Pohodlný vyhľadávač, všetko je jednoduché a logické. K dispozícii je výber podľa kategórie, výkonu, značky. Tento produkt je možné porovnať, skontrolovať stav objednávky. K dispozícii je predaj nástroja s chybným balením, rôzne propagačné akcie. Platnosť certifikátu, že internetový obchod je predajcom Bosch, už dávno vypršala. Na zdroji ponúkajú zariadenia po celom Rusku, ale dodávku vykonáva dopravná spoločnosť so 100% platbou vopred. Tam je "Video Recenzie" rubrika, najviac prirodzene chvályhodné o samotnom obchode. Negatívne recenzie podľa Yandex.Market sú 5%.

5. miesto:
"220 Volt"

Webové stránky: www.220-volt.ru

Asi sto miest v Rusku má kancelárie na predaj LBM Bosch, medzi nimi Moskva, Petrohrad, Chita, Penza, Kaluga, Irkutsk, Vladimir, Volgograd, Arkhangelsk, Orenburg a mnoho ďalších.

5. miesto v cenovej tabuľke. Všetky druhy platieb. Veľmi užitočná funkcia: môžete skontrolovať stav objednávky. Informácie sú komprimované, sústredené na niekoľko strán. Laconic a obchodné rozhranie. Po doručení objednávky dopravnou spoločnosťou sa predaj uskutočňuje len pri platbe vopred. Hlavný počet pohľadávok (16% z celkového počtu) je spôsobený dodávkami Bulharov. Často sa vyskytujú prípady, keď sa zariadenie vydáva z obchodu bez upozornenia.

6. miesto:
"Všetky nástroje.ru"

Webové stránky: www.vseinstrumenti.ru

Obchody, kancelárie, sporné miesta vo viac ako 50 mestách Ruska, ako sú Moskva, Petrohrad, Čeľabinsk, Samara, Nižný Novgorod, Omsk, Orenburg, Lipetsk, Soči, Grozny, Irkutsk, Ťumeň a ďalšie.

6. miesto podľa cenového hodnotenia (údajová tabuľka). Všetky druhy platieb. Credit. Akcie so zľavovou kartou. Pri objednávke bulharského "Bosch" môžete získať informácie o jeho dostupnosti v najbližšej kancelárii. Pohodlné rozhranie, klasifikácia produktov, logický vyhľadávací systém, schopnosť porovnať elektrické náradie. Záruka je 1 rok až 2 roky pri registrácii na webovej stránke výrobcu. V prítomnosti zakúpeného zariadenia ho môžete vyzdvihnúť v ten istý deň. Za bezhotovostnú platbu do 3 dní (okrem dodania na objednávku). Existujú dohodnuté prípady vrátenia objednávky. Z celkového počtu hodnotení je negatívnych 15%.

7. miesto:
"Kuvalda.ru"

Webové stránky: www.kuvalda.ru

20 obchodov v 12 mestách po celej krajine, okrem Ďalekého východu: Moskva, Petrohrad, Tolyatti, Ufa, Krasnodar, Nižný Tagil, Orenburg, Soči, Pskov, Kazaň.

7. miesto v tabuľke hodnôt. Spôsoby platby sú rôzne. Informácie o veľkoobchodných nákupoch a úveroch neboli k dispozícii. Pomerne veľký sortiment, ale najviac rozpočet-priateľský bulharský, ukázané Yandex.Market ako jeden z najpopulárnejších, chýba. Rozhranie s pohodlným vyhľadávaním podľa kategórií a modelov, ale neexistuje triediaci nástroj podľa ceny. Existuje možnosť tabuľkového porovnania tovaru podľa parametrov s podrobnými inštrukciami. Platnosť certifikátu dílera Bosch vypršala, neexistujú žiadne aktuálne informácie. Pohodlný: čas doručenia v rámci Moskovského okruhu je uvedený pre každý nástroj. Existujú prípady dlhého spracovania žiadosti, zmätok, vytvára dojem nesledovaného systému sledovania objednávok (26% negatívnych hodnotení celkového počtu).

8. miesto:
"Nadšencov"

Webové stránky: www.entuziast.ru

Portál je vyhlásený za federálnu sieť, v skutočnosti - predajné kancelárie iba v Moskve av moskovskej oblasti.

8. miesto podľa cenového hodnotenia. Nástroj môže byť zaplatený v niektorom z existujúcich spôsobov, existuje úver. Časté zľavy vo výške 10% pre celý sortiment. Obchod je predajcom Bosch, ale certifikát je platný do konca roka 2013. Dodávky v Rusku vykonáva dopravná spoločnosť - s malými dávkami Bulharov je to drahé a nerentabilné. K dispozícii je bezplatné číslo pre komunikáciu z regiónov. Moderné a užívateľsky príjemné rozhranie, rýchly výber uhlových brúsok Bosch. Existuje možnosť ich porovnania. Počet nespokojných hodnotení je relatívne malý (11% z celkového počtu): dodávka bola oneskorená, tovar nebol prijatý po zaplatení. V reakcii - pripomienky k tvrdeniam so zárukami na pochopenie. Reakcia na kritiku je už dobrá.

9. miesto:
"Dostavka.ru"

Webové stránky: www.dostavka.ru

Globálna sieť s nákupnými kanceláriami po celom Rusku (viac ako 500), vrátane Ďalekého východu. Mestá: Moskva, Petrohrad, N.Novgorod, Jaroslavl, Voronezh, Jekaterinburg, Kazaň, Perm, Omsk a mnoho ďalších.

9. miesto v cenovom ratingu. Platba sa vykonáva všetkými známymi metódami. Existujú úvery a sporiaci systém zliav (platné len v priebehu roka). Pohodlný výber. Vyhľadávanie - podľa názvu nástroja, výrobcu a špecifikácií. Môžete si zariadiť a donášku domov za lacnú cenu, a doprava niekoľkých Bulharov dáva zľavu 100 p. na každom. Informácie o lokalite tvrdia, že všetky výrobky sú certifikované, ale nebolo možné sa na certifikáty pozrieť. Podľa nespokojných vyjadrení zákazníkov (30% z celkového počtu hodnotení) „príliš veľa sľubov, nedostatočná práca“, časté oneskorenia v dodávke a vydávaní uhlových brúsok.

10. miesto:
"Sotmarket"

Webové stránky: www.sotmarket.ru

Široká sieť predajní: 60 predajných miest po celom Rusku. Existujú mestá ako Arkhangelsk, Moskva, Petrohrad, Voroněž, Krasnojarsk, Rostov na Donu, Samara, Chabarovsk, Tomsk atď.

Ceny - najvyššie (10 miesto v tabuľke). Poskytuje sa akýkoľvek platobný a nákupný systém. Osobitné podmienky - pre veľkoobchodných odberateľov. Označené akcie. Pohodlný výber podľa kategórie, výrobcu a špecifikácií. Existuje model podľa modelu. Rad uhlových brúsok Bosch je malý (17), ale našli sme všetky obľúbené modely, ktoré sme si vybrali. Dodávka sa vykonáva v celom Rusku, bez platby! Informácie o certifikátoch produktov neboli nájdené. Záruka je 1 rok a nič sa nehovorí o tom, že existuje dodatočná záruka od výrobcu. Najvyššie percento nespokojných zákazníckych recenzií - 34% z celkovej sumy. Dôvodom je to isté - oneskorenie pri vydávaní príkazov.

Problémy mnohých internetových obchodov - nezvládajú tok objednávok.
Sledovací systém nie je ladený: pre veľké obchody s veľkým denným obratom tovaru je ťažké prepínať všetky vlákna procesu. Moskovské portály nie sú márne v hodnotení a predbehli mnohé z "All-Russian": úroveň služieb v nich je vyššia, ceny sú nižšie a najlepšie percento pozitívnych hodnotení zákazníkov.

rada

Ak stále dodržiavate konzervatívne názory a chcete si kúpiť bulharský Bosch v bežnom obchode, nebuďte leniví, aby ste zistili, či má internetovú stránku. Objednaním brúsky tam (náklady na nástroj na elektronických výkladoch je zvyčajne menej), a tým, že sa na obvyklom trhu stavebných, môžete získať významný cenový prospech bez porušenia vašich tradícií.

Loading...