10 najlepších smartfónov Android

Hity na populárnej platforme

Operačný systém na smartfóne - to nie je maličkosť, ktorú nemôžete venovať pri výbere nového zariadenia. Pre mnohých ľudí je opustenie známeho rozhrania jednoducho nemožné. Pre iných, naopak, nákup mobilného telefónu z iného OS sa stáva skutočným prielomom vo svete digitálnych technológií. Ponúkame Vám hodnotenie najlepších smartfónov Android - pre milovníkov tohto OS a tých, ktorí by to chceli vedieť lepšie.

Prečítajte si naše ďalšie články: najlepšie smartphony s dobrou batériou, najlepšie smartphony s 2 SIM kartami.

Najlepšie smartphony na Android 4

Lenovo Vibe Z2

Operačný systém používa Android 4.4.4 s Vibe UI shell. Je tu možnosť aktualizácie prostredníctvom vzduchu (FOTA). Smartphone má mnoho predinštalovaných programov a značkových servisných nástrojov, z ktorých väčšina je zadarmo. Odborníci testovacieho portálu Root-nation ukázali, že shell funguje v poriadku: nie sú zaznamenané žiadne oneskorenia alebo trhliny pri navigácii rozhrania. webové stránky Mobile-review poznamenáva, že spoločnosti Lenovo sa podarilo vyrobiť veľmi slušný produkt a ak sa rozhodnete vybrať si smartphone s najväčším možným zobrazením, mali by ste venovať veľkú pozornosť spoločnosti Lenovo Vibe Z2.

HTC Desire 820

Systém tu používa Google Android 4.4.4 a vlastnícke rozhranie HTC Sense 6. Odborníci Ixbt.com oceniliHTC Desire 820 ako veľmi atraktívny produkt. Tu si všimnú prítomnosť užitočného režimu „Nerušiť“ - vypnutie zvukových oznámení podľa času; dva režimy úspory energie - normálne a maximálne, ako aj prítomnosť detského režimu. K dispozícii je správca súborov, kancelársky balík a praktická funkcia na prenos osobných údajov zo starého zariadenia do nového. na Helpix.ru Výbava smartfónu sa nazývala len nádherná.

Najlepšie smartphony na Android 5

Samsung Galaxy Note 5

K dispozícii je bezproblémový Android 5.1.1 nainštalovaný s pôvodným shell TouchWiz. Ako sa uvádza v hodnotení Ixbt.comGalaxy Note 5 doteraz získala najmodernejšiu a najproduktívnejšiu hardvérovú platformu. Rozhranie je rovnaké pre všetky nové produkty Samsung, len drobné dotyky sa líšia (v tomto prípade boli odstránené niektoré nepotrebné aplikácie a shell sa stal ľahším). Hlavnou novinkou bolo prispôsobenie rozhrania pre prácu so stylusom - po odstránení elektronického pera sa na obrazovke objaví kontextové menu pozostávajúce z snímky obrazovky, programu pre grafické poznámky a pomôcky na výber oblasti obrazovky. Podľa Hi-Tech.Mail.RuZariadenie je tak funkčné, že prakticky nemá žiadnych konkurentov vo svojej kategórii.

Sony Xperia Z5 kompaktné

Program platformy je Android 5.1.1 Lollipop s proprietárnym rozhraním Xperia Home. Podľa autorov preskúmania Mobiltelefon.ru, Sony shell je jedným z najviac vyvážené na Android. Funguje šikovne a hladko, nie je preťažený zbytočnými prvkami a dizajnéri majú chuť. K dispozícii sú používateľské motívy, je tu možnosť prispôsobenia oznamovacej opony a uzamknutej obrazovky. Samostatná sekcia v menu nastavení je venovaná práci so snímačom odtlačkov prstov - všetko tu je usporiadané rovnakým spôsobom ako na pôvodnom zariadení Xperia Z5. V hodnotení na hiTech.Pošty.ru Je potrebné poznamenať, že Xperia Z5 Compact je najlepšia miniatúrna vlajková loď na systéme Android.

Meizu PRO 5

Elegantná a premyslená kópia iPhone 6 Plus, podľa autorov recenzie na portáli Hi-tech.mail.ru, pracuje dokonale s operačným systémom Google Android verzie 5.1. Avšak, nie veľa zostáva z "päť" v OS rozhraní: Flyme shell je položený nad základňou Androids. Podľa Mygadget.suFunguje rýchlo a hladko, plášť je čistý a čistý. Podľa autorov preskúmania Mobiltelefon.ruMeizu PRO 5 - možno najsofistikovanejší model všetkých čínskych smartfónov Android na trhu. portál Gagadget.com tvrdia, že aj najproduktívnejší vo svojej triede.

Highscreen energie päť pre

Sila tohto smartfónu, podľa takmer všetkých špecializovaných stránok, je kapacita batérie 5000 mAh. Ako poznamenal autor preskúmania Citilink.ru, Môžete si tiež všimnúť, nesofistikovaný (v dobrom slova zmysle) prácu pod Android 5.0. Okrem tradičných "čipov" je tu zaujímavá možnosť prístupu k viacerým aplikáciám nakreslením príslušného gesta na obrazovke, ktoré preskočí obrazovku uzamknutia a menu a zobrazí sa priamo na požadovaný program. Test na 4pda.ru poukázali na nedostatok animácií a iných bežných problémov smartfónov v segmente stredných cien. Podľa portálu Megaobzor.com, Highscreen Power Five Pro sa stal dôstojným nástupcom radu smartphonov s priestrannou batériou na Android.

ZTE čepeľ X3

Tu je nainštalovaný Android 5.1, ktorého výhody, podľa odborníkov Odnako.sumal by obsahovať predinštalovaný kancelársky balík Kingston WPS. Štandardné shell sa odporúča zmeniť na Yandex Launcher - tam bude viac príležitostí pre dizajn smartphone "sám", bude rozhranie rýchlejšie. Výkon tohto telefónu je dostatočný pre každodenné použitie a je celkom adekvátny cene a výkonná batéria je jednoducho impozantná. Hi-tech.mail.ru volá ZTE Blade X3 a „box s príjemnými prekvapeniami“.

ASUS ZenFone 2 laser ZE500KG

Lacné smartphone so systémom Android 5.0.2 s vlastným rozhraním ZenUI. V hodnotení na 4pda.ru Je potrebné poznamenať, že shell pridáva vlastné nastavenia, niektoré "čipy" dizajnu a ovládania zariadenia. Pre ZenUI si môžete stiahnuť rôzne témy. Zvláštne zmienky o predinštalovaných aplikáciách - Dr. Bezpečnosť, ktorá kontroluje zariadenia na chyby a vírusy, PhotoCollage vytvoriť foto koláže a veľmi pohodlné organizátor Čo je ďalej. odborníci Overclockers.ru Verte, že malý smartphone v tejto cenovej kategórii možno porovnať s funkčnosťou ZenFone 2 Laser.

Najlepšie smartphony na Android 6

LG Nexus 5X H791

Charakteristickým rysom smartfónov s nexus štítkom je predinštalovanie „čistého“ Androidu, v našom prípade verzie 6.0 Marshmallow. Vylepšená optimalizácia energie, pridané nové povolenia pre aplikácie. Ixbt.com dodáva, že menu nastavení má plnohodnotného správcu súborov, ktorého absencia trpela predchádzajúcimi verziami Google Android. Menu ovládania hlasitosti, ktoré sa objaví na vrchu každej aplikácie, sa teraz dá rozložiť. Tiež bolo možné ponechať textové poznámky priamo na uzamknutej obrazovke. Ako poznamenali autori prieskumu Mobile-reviewLG Nexus 5X H791 je solídny smartphone, vyvážený vo výkone, s potrebnou sadou funkcií pre tých, ktorí chcú získať „čistý“ Android.

Huawei Nexus 6P

Tento smartfón funguje aj pod „čistým“ systémom Android 6.0 (Marshmallow). Medzi hlavné výhody, ako je uvedené v prehľade o Mobile-review, - zoznamy widgetov, usporiadané podľa aplikácie. Objavil sa nový správca povolení aplikácií, ktorý im umožňuje odmietnuť prístup k určitým funkciám smartfónu, ako aj technológia Doze, ktorá neumožňuje aplikáciám používať batériu v režime spánku, zaviedla nové rozhranie API fotoaparátu. Kvalita a funkčnosť modelu je tak vysoká, že portál Tech.onliner.by Zavolal Huawei Nexus 6P len iPhone medzi Android.

Loading...