Sugar Paste Rating for Professionals

Vyberte si to najlepšie!

Velvet, jemná, čistá pleť bez prebytočných vlasov - moderný módny trend! Na dosiahnutie dokonalej hladkosti pokožky a starostlivosti o ňu sa nazýva SPA-shugaring. Ide o ideálny spôsob pre pohodlné a bezpečné odstránenie nežiaducich chĺpkov pomocou cukrovej pasty a účinného ošetrovania vykonávaného v popredných kozmetických salónoch.

Dnes má trh obrovský výber cukrových pást z ekonomiky do prémiovej triedy od rôznych výrobcov - ruských aj zahraničných. Výber elitných kozmetických salónov a kozmetologických centier - prírodné pasty prvotriednej triedy.

Aké cukrové pasty sú prezentované v arzenále skúsených majstrov shugaringu z popredných kozmetických salónov? Aké preferencie majú superprofesionáli, ktorí rozumejú všetkým komplikáciám depilácie cukru?

Zrušíme tajomstvo tajomstva a povieme vám o troch najobľúbenejších cukrových pastách na ruskom trhu - o výbere skutočných profesionálov!

Prilepte aplikáciu EXPERT „EXPERT“ aplikácie ARAVIA Professional

Preskúmanie začalo u tohto výrobcu z nejakého dôvodu - je to ruská spoločnosť pôsobiaca na trhu od roku 2009 a každý rok získava čoraz väčšiu popularitu. Má pozitívnu povesť na trhu a jej produkty sú v neustálom dopyte.

V líniách výrobcu nielen výrobky pre SPA shugaring a starostlivosť o pleť pred a po depilácii. Spoločnosť má vo svojom sortimente profesionálnu kozmetiku na korekciu estetických problémov pokožky tváre a tela, SPA manikúru a SPA pedikúru, parafínovú terapiu.

Cukorová pasta „EXPERT“ z radu ARAVIA Professional je novým slovom v profesionálnom SPA-shugaringu. Mimochodom, pasty «EXPERT» sú určené špeciálne pre umelcov s rozsiahlymi skúsenosťami a umožnili spoločnosti prejsť na vyššiu úroveň poistného.

Výhody pasty „EXPERT“ spoločnosti Arábia:

 • Certifikácia podľa noriem ECOCERT zaručuje bezpečnosť a kvalitu výrobkov vyrobených spoločnosťou a súlad s európskymi požiadavkami ekologickej kozmetiky;
 • Špeciálna technológia umožnila vytvoriť extrémne flexibilnú a plastovú pastu, ktorá si počas používania úplne zachováva svoje „pracovné“ vlastnosti;
 • Pasta nevyžaduje predohrev, je určená pre akýkoľvek typ vlasov a pokožky, dokonca citlivá a náchylná k alergiám, pracuje v akýchkoľvek teplotných podmienkach;
 • Vyznačuje sa prírodným zložením bez prísad: pasta je hypoalergénna, obsahuje len monosacharidy (fruktóza, glukóza) a vodu, preto nespôsobuje podráždenie;
 • Je vytvorený pre supermasterov a bude „ochutnať“ profesionálov pomocou vysokorýchlostných metód a techník, ktoré si vyžadujú filigránsku prácu;
 • Pasta sa používa v rôznych technikách: manuálna, špachtľová, zmiešaná, pomáha plne odhaliť zručnosť a tvorivý potenciál špecialistu;
 • Leží na koži tenkou rovnomernou vrstvou a vyznačuje sa zvýšenou húževnatosťou, zvláda akúkoľvek úlohu bez ohľadu na jej zložitosť.

EXPERT cukrová pasta je nákladovo efektívna a ekonomicky výhodná (jedna 750 gramov môže postačovať na 15-20 alebo viac procedúr). Je považovaná za jednu z najlepších kozmetických prípravkov na trhu a medzi odborníkmi. Má chyby?

Po prvé, pasta je nevhodná na použitie začínajúcimi špecialistami - je to nástroj pre majstrov s pôsobivými skúsenosťami. Po druhé, keďže ide o prírodný produkt, má obmedzenú skladovateľnosť (až 3 roky) a počas skladovania je dôležité dodržiavať určité pravidlá uvedené na obale.

Arábia, ktorá priniesla tento jedinečný produkt na trh, môže byť právom nazývaná inovátorom na ruskom trhu - nebude ľahké nájsť výrobky vysokej kvality za tak prijateľnú cenu tak medzi domácimi, ako aj zahraničnými konkurentmi.

Pandhyho ICONIC Paste

Cukrová pasta „ICONIC“ spoločnosti „Pandhy's“ bola vyvinutá a vyrobená v Maďarsku a je umiestnená ako luxusný výrobok, ktorý ovplyvňuje aj jeho hodnotu - je oveľa vyšší ako analógy iných výrobcov.

V rade Pandis existujú ďalšie produkty pre starostlivosť pred a po epilácii - čistiace toniká, prípravky proti zarastaniu vlasov, zvlhčovače atď.

Vlastnosti pasty "ICONIC" z "Pandis":

 • Pandhy je značka známa vo svete. Výrobky vyrobené pod touto značkou sú vysokej kvality a spoľahlivosti, šetrné k životnému prostrediu a bezpečné;
 • ICONIC pasta - jeden z najnovších trendov spoločnosti v roku 2014 - je určený pre manuálne vybavenie a prácu na veľkých chladných plochách, ako sú ruky, nohy, boky, chrbát;
 • Vyznačuje sa špeciálnou mäkkosťou a pružnosťou, je stabilný a dlhodobo sa nevyvíja, zachováva si svoju pôvodnú konzistenciu a vlastnosti počas používania - nestvrdne a nerozšíri sa;
 • Pasta umožňuje vykonávať rýchlu a prakticky bezbolestnú depiláciu s minimálnou spotrebou - celú plochu môžete ošetrovať jednou malou hrudkou, ale na začatie by sa mala zohriať na teplotu + 37 ° C;
 • Prírodné zloženie pasty eliminuje výskyt alergických reakcií, neobsahuje vône a chemické prísady, preto nespôsobuje sčervenanie kože a iné vedľajšie účinky.

ICONIC recept Pandhyho pasty na cukor je určený pre profesionálov s rozsiahlymi skúsenosťami v práci s rukavicami. Jeho vytvorenie umožnilo zaviesť zmeny na iné pasty profesionálnej línie, ktoré boli dlho uvedené na trh.

Existujú nejaké nevýhody tejto pasty? Hlavnou je vysoká cena, ktorá je citlivá na výkyvy meny. Mäkká konzistencia pasty vyžaduje rafinovanú zručnosť práce a veľkú zručnosť, takže nákup je možný len po dodatočnom tréningu.

Pri objednávaní cestovín je dôležité venovať pozornosť spoľahlivosti predávajúceho a jeho skúsenostiam na trhu - originálne výrobky sú distribuované v Rusku prostredníctvom oficiálneho distribútora, ktorý má vlastnú sieť zastúpení.

Pasta Alexandria Professional "LK Plus"

Alexandria Professional je priekopnícka spoločnosť v oblasti depilácie cukru. Lina Kennedyová, vedúca a inšpektorka spoločnosti, vyvinula autorskú líniu cukrových past a prostriedkov pre starostlivosť pred a po epilácii.

Cestoviny LK PLUS od Alexandria Professional sú novinkou určenou pre skúsených profesionálov, ale ešte nie sú pripravené prejsť na produkt s veľmi jemnou textúrou. Má optimálnu pružnosť - nie veľmi mäkkú a zároveň mierne hustú.

Aké ďalšie vlastnosti cukrovej pasty z Lina Kennedy?

 • Je certifikovaný a je v súlade s normami kvality Severnej Ameriky a Európy, s cukornou pastou z Alexandrie Professional - autorským 6-krokovým postupom starostlivosti o pokožku, jemným odstránením prebytočného tela a tváre;
 • Cieľom spoločnosti je vyškoliť špecialistov na špecifiká práce s autorským produktom, ktorý sa líši od profesionálnych pást iných značiek, takže rekvalifikácia je jedným z povinných požiadaviek pri nákupe;
 • Lina Kennedy udržuje celý výrobný proces pod kontrolou - spoločnosť je zodpovedná za kvalitu každého vyrobeného výrobku, čo im umožňuje poskytovať dodatočné záruky kvality;
 • Pri práci musí majster nosiť rukavice - to vám umožní vyhovieť hygienickým požiadavkám procedúry a pasta sa nerozšíri, udržuje stabilitu tvaru a účinnosť;
 • Pasta má úplne prírodné zloženie a je rozpustná vo vode - ľahko sa umyje vodou bez rizika znečistenia oblečenia klienta.
 • Medzi nedostatkami cukrovej pasty Alexandrie Professional, môžeme rozlíšiť vysoké náklady na jeho zvýšenie nákladov v pomere k zhodnoteniu dolára. Postup autorského shugaringu vyžaduje použitie iných prostriedkov, ktoré sa vyznačujú aj vysokými nákladmi.
 • Aby sa dosiahla požadovaná plasticita pasty, je lepšie ju ohrievať vo vlastnom ohrievači (a nie v mikrovlnných alebo iných ohrievačoch). Len v tomto prípade bude jeho textúra ideálna pre prácu, a ak sa vyskytnú sťažnosti na kvalitu výrobkov, môžete sa obrátiť na predajcu (ak sa pasta zohrieva inými spôsobmi, nebudú akceptované žiadne reklamácie).

Ktorá pasta má byť preferovaná?

Ak máme vybrať, potom z toho najlepšieho! Všetci traja výrobcovia cukrových pást majú dobrú povesť a sú žiadaní, používajú ju profesionáli popredných kozmetických salónov v Rusku. Ich hlavný rozdiel je v cene.

Pasta "EXPERT" spoločnosť "Arábia" má najdostupnejšie náklady. Konkuruje v kvalite na rovnakej úrovni ako zahraničné značky ako Pandhy's a Alexandria a primerane obsadila svoje miesto v prémiovom segmente na ruskom trhu s cukrovými pastami. A potom - voľba je vaša!

Pozor, sú kontraindikácie, je nutná konzultácia s odborníkom.
Ako reklama. Stanovisko autora sa nemusí zhodovať so stanoviskom redaktorov portálu "Cena experta"

Pozrite si video: HOW TO ACTUALLY APPLY SUGAR WAX LIKE A PRO. Everything You Need to Know About Sugaring (Február 2020).

Loading...