5 dôvodov, prečo naliehavo kúpiť prevzdušňovač

Jednoduchý a legálny spôsob, ako ušetriť na spotrebe vody

Inflácia, rastúce náklady na život a podobné negatívne správy prúdia denne z televíznej obrazovky av žiadnom prípade nepridávajú dobrú náladu. Toto je obzvlášť zreteľné, keď prichádzajú platby za služby. Spoločné prínosy sú stále drahšie. Ako, bez toho, aby sa oddával zvyčajnému pohodliu, znížiť platbu za spotrebované zdroje, najmä vodu (studenú a horúcu)? Príďte na pomoc s úspornými tryskami na žeriave. Zázrak modernej technológie, ktorá umožňuje výrazne (podľa štatistík - až polovicu mesačného objemu) šetriť vodou. Nasýtenie prúdiacej vody vzduchom vedie k zníženiu jeho prietoku a zlepšeniu spotrebiteľských charakteristík.

Zvážte pozitívnu spätnú väzbu od používateľov a my vyzdvihneme 5 hlavných dôvodov pre rýchle získanie úspor vody.

  1. Hlavným dôvodom je znížené účty, Znížením spotreby teplej a studenej vody, ako aj súvisiace odvodnenie, je možné výrazne znížiť čísla v príjme Zhekovskoy. Inštalovaný prevzdušňovač Vám umožní ušetriť peniaze na príjemnejších veciach.
  2. Najjednoduchšia inštalácia, Väčšina trysiek sa vyrába podľa inštalačných noriem, takže ich inštalácia je veľmi jednoduchá, nevyžaduje špeciálne zručnosti.
  3. Zvýšený komfort pri používaní vody, Ekonómovia vody zabezpečujú rovnomerný prietok vody, eliminujú postriekanie vodou a úder vody. Môžu zmeniť smer prúdu, ktorý je veľmi vhodný v kuchyni pri umývaní riadu. Existujú dva spôsoby prevádzky: veľa malých trysiek alebo silnejšia hlava s menším prúdom. Prvá je vhodná na umývanie rúk a riadu a druhá - na vodu v nádrži.
  4. Tento spôsob šetrenia vodou je absolútne legálny., Na rozdiel od podvodných spotrebičov na úsporu energie sú doplnky šetriace vodu úplne legálne a neporušujú žiadne predpisy. Trest regulačných orgánov neohrozuje vlastníka.
  5. Nerušiť ekológiu domova, Takmer všetci výrobcovia bona fide vyrábajú svoje výrobky z odolného plastu, ktorý je bezpečný pre ľudí alebo nehrdzavejúcu oceľ. Voda prechádzajúca prevzdušňovačom nie je nasýtená škodlivými látkami.


Okrem najjednoduchších dýz na mixéri sú na trhu aj zložitejšie zariadenia, ktoré zaručujú maximálne úspory vodných zdrojov. Úspešne sa realizuje najmä vývoj, ktorý zásobuje vodou len vtedy, keď je to potrebné. Takže pri umývaní rúk alebo čistení zubov každé ráno môžete minúť až 15 litrov vody za minútu, čo v žiadnom prípade nezodpovedá skutočnej potrebe. Zabudovaný fotosenzor zariadenia reaguje citlivo na približovanie sa k ľudským rukám alebo na pohár na vodu a zapína vodu. Akonáhle sa ruky vyberú spod mixéra, prietok vody sa okamžite zastaví.

Toto zariadenie, ktoré ušetrí až 70% spotreby vody a drenáže svojim majiteľom, stále eliminuje potrebu neustáleho čistenia lešteného povrchu inštalatérskych prípravkov, pretože už nie je potrebné sa ich dotýkať špinavými rukami, aby sa voda spustila. Vzdialenosť odozvy (rozbeh vody) sa prispôsobuje špecifickým potrebám a môže sa pohybovať od 5 mm do 25 cm, elektrický šok je tiež vylúčený, pretože zariadenie je napájané batériami, ktoré vydržia rok.

Úspora peňazí na nájom od prvých dní po inštalácii, takéto inteligentné spotrebiče inštalované v celom byte zaplatí za pár mesiacov a bude aj naďalej prinášať ročný zisk tisícov rubľov.

Loading...