10 najlepších miest na nájdenie vzdialenej práce

S pomocou týchto stránok vzdialenej práce je v okamihu

Súhlasím, že časy nie sú ľahké. Svet je neustále otrasený novými a novými ekonomickými krízami. Z toho sa zvyšuje nezamestnanosť a znížená životná úroveň. Pre ľudí bez vzdelania a dokonca aj pre špecialistov je čoraz ťažšie nájsť zamestnanie, ktoré by bolo podľa ich predstáv a zároveň vytvárať príjem. Pre takýchto nezamestnaných je však skutočná útecha - vzdialená práca na internete.

Kto je oceňovaný na internete? Tu môžete zvýrazniť niekoľko kľúčových špecializácií:

  • Copywriters, odborníci v oblasti SEO a SMM-promotion;
  • PR manažéri;
  • Špecialisti v oblasti IT a špičkových technológií;
  • návrhári;

Zoznam pokračuje, pretože priebežne vyžaduje nových kvalifikovaných pracovníkov. Ponúkame vám desať najlepších stránok, ktoré poskytujú veľký výber ponúk veľmi odlišného charakteru.

Etxt.ru

Je to jedna z najdynamickejšie sa rozvíjajúcich platforiem v ruskom internete, ktorá ponúka služby copywritingu, SEO-podpory a korekcie textov. Výkonní umelci v závislosti od úrovne svojej kvalifikácie si môžu vybrať úlohy a vykonávať ich. Táto stránka má dobre premyslený systém hodnotenia pre výkonných umelcov v závislosti od ich kvalifikácie a skúseností. Zákazníci využívajú služby individuálnych copywriterov a skladov článkov, ktoré poskytuje samotná stránka. Okrem toho, s pomocou etxt.ru môžete dať do predaja fotografie a pracovať s affiliate programy, ako je tkat.ru. Táto výmena je dobrou príležitosťou na vytvorenie skvelej kariéry copywritera a na získanie potrebných zručností na prácu s informačnými a marketingovými článkami.

Contentmonster.ru

Mladý projekt, ktorý sa dokázal dobre odporučiť medzi copywritermi a zákazníkmi. Charakteristickým rysom je schopnosť prijať pracovné príkazy v oblasti copywritingu za atraktívnu cenu. Stránka má dobre premyslené rozhranie, vlastné nástroje na verifikáciu a analýzu textu. Ďalším rysom je škola copywritingu. Vďaka nej sa aj nováčik môže naučiť písať texty. Stránka poskytuje komplexné a vysoko kvalitné informácie o všetkom, čo sa týka copywritingu.


Advego.ru

Jeden z prvých projektov, ktoré začali poskytovať služby pre zákazníkov a výkonných umelcov v oblasti copywritingu. Má najväčší obsahový sklad. Je známa predovšetkým pre svoj program Advego Plagiatus, ktorý sa stal referenčným bodom pri kontrole výrobkov pre jedinečnosť. Okrem toho sú na webe ponúkané ďalšie nástroje, napríklad kontrola textových chýb, SEO textová analýza. Dobrá voľba pre tých, ktorí chcú pracovať na diaľku prostredníctvom internetu. Ale nemali by ste počítať s veľkými peniazmi!

text.ru

Ďalší projekt, ktorý sa etabloval ako platforma pre vysoko kvalitný obsah. Umelci môžu vytvoriť svoj účet vyplnením objednávok a vlastníci stránok môžu nájsť kvalitné texty na vyplnenie a propagáciu svojich stránok. Text.ru je tiež pozoruhodný svojimi nástrojmi, čo umožňuje kvalitatívnu analýzu textu o jedinečnosti a SEO parametroch.

Textsale.ru

Známy projekt v kruhoch copywriterov, ktorý umožňuje začínajúcemu rýchlo začať a získať prvý zisk na diaľku. Supermarket ready-made články ponúka prácu copywriter s rôznymi úrovňami zručností. Systém vám umožňuje vyhľadávať nielen špecifické aplikácie zákazníkov, ale aj umiestniť vlastné výrobky na predaj.

Copylancer.ru

Ďalší projekt copywritingu. Tu je práca pre skúsených spisovateľov a pre tých, ktorí začali remeslo pomerne nedávno. Preto obchod s výrobkami tu ponúka obsah pre každý vkus. Dobrá platforma pre tých, ktorí už majú základné skúsenosti s písaním článkov a chcú zlepšiť svoje zručnosti.

Qcomment.ru

Ideálna platforma pre tých, ktorí si chcú zarobiť, bez toho, aby sa o to usilovali. Ak máte účty na sociálnych sieťach a fórach, budete sa tu cítiť ako ryba vo vode. Ako, aby reposts, zanechať komentáre a oveľa viac - to je to, čo sa požaduje od osoby, ktorá chce zarobiť peniaze navyše tu.


depositphotos.com

Ak ste úspešný fotograf, ktorý si nedokázal uvedomiť v reálnom živote, potom ste tu. Toto je najlepšie miesto na predaj vlastných fotografií. Vynikajúce rozhranie, široká škála nástrojov, schopnosť pracovať so zahraničnými divákmi nie sú všetky výhody práce na tomto zdroji.

nezávislý pracovník.com

Najvýkonnejší medzinárodný portál, ktorý poskytuje prácu špecialistom rôznych profilov. Tu nájdete všetky objednávky od písania textov až po projekty týkajúce sa IT priemyslu a kartografie. Na zvládnutie výmeny bude potrebná znalosť anglického jazyka.

Freelance.ru

Platforma je podobná freelancer.com, ale pre ruský segment internetu. Tu môžete tiež nájsť obľúbené objednávky, ale na rozdiel od druhej, rozhranie stránky je v ruštine, a zákazníci sú väčšinou naši krajania.

Výhodou práce na diaľku je schopnosť zarobiť peniaze bez toho, aby ste opustili svoj byt. S motiváciou, človek od nuly zvládne akékoľvek remeslo. Pre úspešnú súťaž je však potrebné neustále zlepšovať a zdokonaľovať svoje zručnosti. Potom zárobky a radosť z vykonanej práce budú rásť. Bez ohľadu na krízu v ekonomike bude práca na internete vždy. Možno je to jeho kľúčová výhoda.

Loading...