Najzaujímavejšie nové položky v varných kanviciach

Technológia čajového času

Úspora času

Po desaťročia bola určitá nepísaná norma pre elektrické varné kanvice určitý pomer objemu a výkonu vykurovacieho telesa. Kanvice s objemom 1,8 - 2 litre spotrebovali asi 2 (vo výnimočných prípadoch 2,2) kilowattov a ich menšie náprotivky s obsahom 1,2 - 1,6 litra boli vybavené ohrievačom 1,5 - 1,7 kW. Čas varu plnej kanvice často nezodpovedal vnímaniu spotrebiteľa, že ranný čaj by sa mal odoberať v krátkom časovom intervale medzi budíkom a vyčerpaním domu. V roku 2015 prichádzajú na trh modely varných kanvíc, ktoré zabezpečujú dobu varu od jednej do dvoch minút. Pozoruhodným príkladom takéhoto zariadenia je Stadler Form Kettle Three SFK.8000, ktorý má skrytý 2400 wattový kotúčový ohrievací prvok s kapacitou kanvice len 1,5 litra. A rekordér tu je Philips HD 4678, ktorý s objemom 1,2 litra je vybavený vykurovacím prvkom s výkonom 2400 W, ktorý varí za menej ako 1 minútu.


Nastavenie teploty

Nie je to jediná osoba, ktorá chápe jemnosť vône čaju alebo kávy v najmenšom kúsku varí váš obľúbený nápoj s vriacou vodou. Nestrácajte ani jednu poznámku o magickej aróme, ktorá umožní novú rýchlovarnú kanvicu, ktorú vyvinul Scarlett. Tlačidlá na dotykovom ovládači umiestnené na stojane umožňujú zvoliť teplotu ohrevu vody. Musíte pripraviť detskú výživu - stlačte "60", pre horúcu čokoládu - vyberte 70 stupňov, zelený čaj je najlepšie variť pri 80 stupňoch, a čierny čaj alebo kávu - na 90 rokov.


Kanvica s elektrickou píšťalkou

Po dlhú dobu boli vyrobené varné kanvice, ktorých výlevka je vybavená špeciálnou píšťalkou. Vodné vary, para pod tlakom prechádza píšťalkou a hosteska sa ponáhľa preskočiť do kuchyne. Spoločnosť Philips vyvinula a uviedla na trh „elektrický“ analóg tohto veterána kuchynského riadu: keď sa voda varí, senzor sa spustí a kanvica pípne. Musím povedať, že vŕzganie je príjemnejšie k uchu ako "prirodzená" píšťalka bežných kotlov. Zariadenie má množstvo ďalších čipov: stupnica stupnice odstupňovaná v kalíškoch a režim udržiavania nastavenej teploty.


Elektrická súprava

Áno, teraz je jedna. Rolsen začal sériovú výrobu čajového setu RK-1211CSN. Zahŕňa keramickú varnú kanvicu, kanvicu, 4 šálky a 4 taniere. Výrobca tvrdí, že špeciálna konštrukcia základne a samotná kanvica poskytujú veľmi nízku úroveň hluku pri varu. Okrem toho, jednotná konštrukcia služby umožňuje, aby sa rýchlovarná kanvica zastavila a nakoniec sa stala „bielym havranom“ v rodine kuchynských potrieb.


Rýchlovarná kanvica

Nový model rýchlovarnej kanvice, ktorý predstavil Vitek, zabezpečuje, že sa varená voda udržuje v teple až 3 hodiny. To sa deje vďaka špeciálnemu dizajnu, ktorý má dvojité steny z nehrdzavejúcej ocele. Preto bol vyriešený vážny problém v domácnosti: teraz nemusíte minúť elektrickú energiu na varenie. No, nie je potrebné ponáhľať sa po hlave k varnej kanvici, aby ste nevynechali teplotu potrebnú na prípravu čaju alebo kávy.


Čím je červenšie

Binatone vzal do úvahy výber spotrebiteľov a v roku 2015 spojil svoju patentovanú technológiu Aqvarius do jedného výrobku, ktorý umožnil kombinovať procesy ohrevu a filtrovania vody, ako aj funkciu MagicThermocontrol, ktorá mení farbu spotrebiteľa v závislosti od teploty kvapaliny. Model je jednoducho pomenovaný - podľa názvu technológie Aqvarius MagicThermocontrol. Zariadenie umožňuje variť a filtrovať 3 litre vody len za 3,5 minúty.


Preč od zásuvky

Štandardná dĺžka napájacieho kábla pre čajové kanvice je 0,75 metra. Niekedy rozloženie kuchyne neumožňuje umiestniť kanvicu tak blízko k zásuvke. Ak je varná kanvica u vás doma pripojená cez predlžovaciu šnúru, ktorá sa pravidelne zahrieva a dokonca taví, pozrite sa na model Bork K 711, ktorý nedávno vstúpil na trh. Dizajnéri vybavili toto zariadenie 1,2 m dlhým káblom. Je vyrobený z reálnych drôtov s medeným prúdovým jadrom so zvýšeným prierezom.


Automatické vstrekovanie vody

Polaris vyvinul elektrický spotrebič, v ktorom je zásobník naplnený neprchavým mikropočítačom. Zariadenie, ktoré je vypnuté zo zásuvky, možno priradiť napríklad najbližšiemu kľúču s ľadovou vodou a stiahnuť ho do pracovného kontajnera. Čerpadlo je napájané batériou alebo konektorom USB. Táto technológia bude veľmi užitočná v miestach, kde sú problémy s prítomnosťou tečúcej vody.


A tu je ročník

V modeli číslo 2015 - skutočné čajové kanvice! A to nie je vyjadrené ani tak v dizajne ako v materiáli, z ktorého je telo vyrobené. Kvalitná keramika na rozdiel od plastových a dokonca aj kovových puzdier umožňuje získať vodu bez zápachu. Pozoruhodným príkladom je keramická varná kanvica Gorenje K10C.


Loading...