Najužitočnejšie a najzaujímavejšie novinky v mlynčekoch na mäso

Automatický reverzný, mäkký a zabudovaný mlynček na kávu: máte záujem?

Automatický spätný chod

V roku 2015 Bork špecialisti vybavili jeden zo svojich modelov funkciou automatické zapnutie spätného chodu v prípade ťažkostí pri rolovaní mäsa. Manuálny štart spätného chodu už nie je novinkou, ale nie vždy hosteska môže presne určiť okamih zaistenia hnacieho hriadeľa mlynčeka na mäso. Automatizácia procesu predĺži životnosť zariadenia a uľahčí proces získavania mletého mäsa, ktoré sa zase stane šťavnatejším a jednotným v konzistencii.


Mlynček na mäso s funkciou kuchynského robota

Jednou z prvých takýchto jednotiek na trhu je Vitek. Okrem mletia mäsa na mleté ​​mäso je tento mlynček na mäso schopný pomocou špeciálnej inovatívnej trysky nakrájajte výrobky na kocky, To uľahčuje prípravu ingrediencií pre šalát alebo studené predjedlá. S použitím iných prídavných zariadení môžete vyrábať plnené klobásy alebo domáce salámy (mimochodom výrobca tento mlynček na mäso vybavil špeciálnym tlačným zariadením na potraviny, čo znižuje pravdepodobnosť zastavenia alebo zlomenia pohonnej jednotky počas prevádzky). Niečo podobné je predávané firmou Kenwood, aj keď tu sa namiesto prídavných zariadení použije systém vymeniteľných pohyblivých lopatiek.


Nové formy mäsa

Spoločnosť Philips sa v roku 2015 zameria na výrobu mlynčekov na mäso s rozšírenými možnosťami varenia pre mäsové jedlá, Na tento účel sa do konfigurácie viacerých modelov naraz pridalo niekoľko foriem, čo im umožnilo vytvoriť a zabaliť vrstvu mletého mäsa požadovanej hrúbky a priemeru. Kuchár ho bude musieť vložiť do obalu a dokončiť varenie vyprážaním polotovaru na panvici 40-50 minút.


Tichá prevádzka

V lete roku 2014 predstavili výrobcovia domácich spotrebičov množstvo mlynčekov na mäso nízkohlučné motory počas prevádzky, Doteraz tieto modely existovali len vo forme konceptov a neboli spotrebiteľom k dispozícii. V roku 2015 sľubujú špecialisti z Vitka, Borku a Kenwoodu, že dokončia výrobnú technológiu motorov a začnú vyrábať tiché "kuchynské asistentky".


V roku 2015 budú niektorí výrobcovia viesť výrobu. super kompaktné mlynčeky na mäso, To sú najmä Sirman a Polaris. Použitie moderných súčiastok a motorov menších veľkostí neovplyvní výkon zariadenia, ale umožní umiestnenie na malej ploche a uvoľnenie kuchynskej pracovnej dosky pre ďalšie potrebné vybavenie, príbory a riad.


Unikátne materiály karosérie

Väčšina spotrebiteľov verí, že najspoľahlivejšie sú mlynčeky na mäso vyrobené z ocele. V skutočnosti existuje oveľa praktickejší a lacnejší materiál - mäkký plast, ktorý je pozoruhodný nielen svojou vysokou pevnosťou, ale aj odolnosťou voči poškriabaniu a nárazom. Mlynčeky na mäso Polaris s telom tohto materiálu budú k dispozícii začiatkom tohto roka a budú sa líšiť v prijateľnej cene.


Automatické riešenie problémov

Prémiové mlynčeky na mäso spoločnosti Bork budú vybavené podsvietenými grafickými displejmi, ktoré zobrazujú nielen tradičné informácie (typ, režim atď.), Ale aj údaje o automatickej diagnostike, ktorý určí stav rezných prvkov, správne pripojenie trysky, teplotu motora a povie vám, kedy využiť služby servisného strediska. To ušetrí prístroj pred predčasnými poruchami a zníži náklady na údržbu.


Vstavaný mlynček na kávu

Výrobca spotrebičov pre domácnosť Zelmer ponúkne spotrebiteľom mlynčeky na mäso v roku 2015 s kávovarom, Regulátor stupňa brúsenia umožní mletie zrna na požadovanú veľkosť. Mlyn dokonale zvláda aj spracovanie korenia a orechov.


Rozšírený napájací kábel

Modlili sa spotrebiteľské modlitby. Už začiatkom roka 2015 začali mlynčeky na mäso značky Philips (vrátane modelov, ktoré sú už dlho na dopravníku) vybavovať dlhé napájacie káble (do 2 metrov)ktoré umožnia oveľa viac voľného pohybu spotrebičov v kuchyni.


Elektrický istič

Dodatočná ochrana motora poskytne inovatívne elektrický ističspúšťa vo chvíľach náhlych kolísaní napätia. Túto technológiu už zvládli odborníci z Kenwood a Philips, čo znamená, že vzhľad mlynčekov na mäso s vyššou triedou ochrany nie je ďaleko.


Protišmykové nátery

Špeciálny náter na teloochrana pred takmer nevyhnutným výskytom mastných škvŕn a odtlačkov prstov v obavách z kuchyne sa v polovici roku 2014 objavila v zariadení Polaris. A v roku 2015 sa začal používať v mlynčekoch na mäso. Priekopníkom je model PMG 1810A Crystal. Polaris nezverejňuje zloženie svojho magického povlaku, ale v pokynoch uvádza, že je stále potrebné pravidelne utierať povrch mlynčeka na mäso tkaninou z mikrovlákna. To sa však musí urobiť asi desaťkrát menej v porovnaní s konvenčnými mlynčekmi na mäso.


Loading...