Najužitočnejšie inovácie v mikrovlnnej rúre

Počítame kalórie a zvyšujeme objemy

Elektronické počítanie kalórií

Môže vaša mikrovlnná rúra okrem varenia pre vás sterilizovať pokrmy alebo variť jogurt? Viete, pre 21. storočie to nestačí. Prečo by sa ani neučila počet kalórií? Generálni elektrikári „nútili“ mikrovlnnú rúru, aby odhadla kalórie každého pokrmu, ktorý sa dostal do jeho hĺbky. Alebo skôr nie všetci - prototyp, ktorý sa v roku 2015 uvedie do sériovej výroby, je schopný vypočítať kalorický obsah len homogénnych jedál pomocou mikrovlnných rúrok, napríklad zemiakov s kašou. Špecialisti spoločnosti dúfajú, že vzhľadom na osobitnú dôležitosť témy zdravej výživy budú výrobky, ktoré zohľadňujú každé kalórie, veľmi žiadané.


Zvýšená mikrovlnná kapacita

Spoločnosť Samsung, jeden z popredných výrobcov mikrovlnných rúr, plánuje poskytnúť moderné hostesky s modelmi so zvýšenou kapacitou, Okrem toho zostáva vonkajšia veľkosť výrobkov rovnaká - k nárastu objemu dochádza v dôsledku rozšírenia užitočnej plochy dna komory - v peciach určených pre 20 - 23 litrov je možné inštalovať nádoby s priemerom do 38,8 cm. fantázia je obmedzená len na malú veľkosť mikrovlnnej rúry.


Technológia hotblast

Ďalšia nová technológia od spoločnosti Samsung Electronics. Povoľuje výrazne skráti dobu varenia zvýšením veľkosti horného vykurovacieho telesa, ako aj prídavného prúdenia vzduchu. Výrobky vyrobené touto technológiou sú už v predaji v Európe, ale v Rusku budú uvedené na trh až v roku 2015. Takéto mikrovlny budú kombinovať funkčnosť konvenčnej rúry, mikrovlnnej rúry a dokonca aj jogurtu a fritézy.Mikrovlnné rúry s parnou funkciou

Whirlpool uvádza na trh dva inteligentné mikrovlnné rúry s režimom 6 Sense Steam - Šiesty zmysel. Modely JT 479 IX a JT 469 SL ako obvykle teplé, piecť a smažiť, a zároveň docela schopný úplne nahradiť dvojitý kotol, Nepretržité monitorovanie obsahu vlhkosti pomocou vysoko citlivých senzorov počas varenia umožňuje vyhnúť sa vzniku nadmerného kondenzátu. V režime „Crisp“ budú kachle rovnomerne upiecť pokrm zo všetkých strán a namiesto zasiahnutého alebo mrazeného chleba pomocou samostatnej funkcie rozmrazovania môžete v priebehu niekoľkých sekúnd získať čerstvý a voňavý produkt.


Nová ergonómia pre vlastencov a futbalových fanúšikov

Veľmi zvedavý model zrodil amerických výrobcov. Mikrovlnná rúra MAX 36 Russia, prezentovaná spoločnosťou Whirlpool, má veľmi nezvyčajný dizajn. Možno, že podobný model bude chcieť kúpiť nielen futbaloví fanúšikovia, ale aj všetci, ktorí sa nechcú inštalovať výrobok s ruskými symbolmi v dome. Tento snehobiely produkt je pripojený nielen veľký magnet, opakujúci sa tvar pece s vlajkou Brazílie, ale aj biela-modro-červená trikolóra. Odnímateľné vlajky však nie sú hlavnou výhodou modelu. V roku 2015 je to stále jediný mikrovlnný produkt na trhu, ktorý má zaoblená zadná stena, Vďaka tomu sa ľahko zmestí do každého rohu, čím sa výrazne ušetrí priestor v kuchyni.


Revolúcia mikrovlnného balenia

Hillshire Značky Najnovší patentovaný vývoj - viacvrstvové balenie za teplavyrobená z celulózy a polypropylénu, ktorá je pri zahrievaní v mikrovlnnej rúre mrazených hamburgerov schopná vytvoriť druh parného „uzáveru“. Súčasne, hamburgery a cheeseburgery nikdy nezostanú vlhké a zahriajú sa rovnomerne. Film dodá spoločnosť Curwood.

V uplynulom roku už viacvrstvový termopábel pre vykurovanie získal prestížne ocenenie v kategórii Technické inovácie na prestížnej súťaži, ktorú každoročne organizuje Asociácia výrobcov obalov obalov, a teraz zostáva čakať na objavenie nových výrobkov na trhu v roku 2015.


Sedem funkcií v jednom produkte

Miracle model od Panasonic, ktorý sa pripravuje na dobytie ruského trhu, nie je lacný - dnes je jeho odhadovaná cena 59 999 rubľov. Ale ona je schopná ľahko Vymeňte známu rúru, varnú dosku, parný hrniec, jogurtovač a mikrovlnnú rúru, Líši sa od už známych multifunkčných výrobkov reálnou príležitosťou na varenie pekárenských výrobkov a parených jedál pomocou kvalitného parného generátora. Moderná žena v domácnosti tak môže konečne vyložiť kuchyňu z rôznych domácich spotrebičov, pričom dostala naraz sedem variantov kuchynských spotrebičov v jednom kompaktnom a veľmi elegantnom modeli. Na paneli nie je jediné tlačidlo - všetky programy sa aktivujú jemným stlačením dotykovej snímky.


Loading...