10 najvýraznejších inovácií vo variči

Najviac "chutné" inovácie

Vytvorenie vlastných programov a receptov

funkcie "Mastershef" vám umožní starať sa o počet programov v multicooker. Teraz je možné ich vykonať nezávisle zmenou základných parametrov varenia. Uloženie vytvoreného receptu do pamäte kuchynských „pomocníkov“ vám umožní neskôr ho použiť ako automatický program. Ak porovnáte funkciu „master“ s už známou „multi-cook“, je to presnejší a kvalitnejší analóg, ktorý pracuje na úrovni programu.

Indukčné ohrev

V podstate nový prvok v multicooker, ktorý umožňuje urýchliť proces varenia, vďaka metóda indukčného ohrevu, Magnetické polia induktorov jemne a rovnomerne ohrievajú celý objem nádoby, "panvice". Nerovnomerné varenie je teraz úplne vylúčené - problém je obzvlášť dôležitý pre pečenie. Použitie indukčného ohrevu znižuje celkovú dobu varenia približne o tretinu! Technológia novej generácie sa stáva úspornejšou z hľadiska spotreby energie a ešte opatrnejšia s výrobkami. V kombinácii s ďalšími výhodami indukčný ohrev privádza pomalý varič k nesporným vodcom kuchynských spotrebičov.


Hlasová navigácia

«Hlasový sprievodca"- novinka, ktorá potešila viacerých výrobcov naraz." Vynikajúca funkcia pre úplnejšiu implementáciu softvérových nápadov. „Navigator“ vám povie, ktorý program je lepšie zvoliť, ako nastaviť teplotu, upozorniť na pridanie jednej alebo druhej zložky, upozorniť vás na porušenie prevádzkových pravidiel a upozorniť vás na varenie. V závislosti od výrobcu môže mať asistent ženský alebo mužský hlas, ktorého objem je ľahko nastaviteľný. Ak chcete ticho, funkcia sa rýchlo vypne.


Nastaviteľný tlak

Všetky multicookery sú varené pod tlakom, ale možnosť regulácie tohto parametra sa objavila pomerne nedávno. Úlohou tejto funkcie je optimalizovať čas tepelného spracovania výrobkov, zachovať väčší objem užitočných látok a tiež zvýšiť hospodárnosť zariadenia. Najväčšou výhodou je však rýchlosť varenia. Niektorí výrobcovia zaručujú, že zmenou tlaku môžete skrátiť čas na jedno jedlo len na 11 minút. "Voľba tlakového režimu„Zahŕňa prepínanie medzi vysokými a nízkymi sadzbami, výberom optimálneho riešenia pre rôzne produkty. Prítomnosť tejto charakteristiky dáva multivarkom podobnosť s tlakovými varičmi, ale funkčnosť ovládania je implementovaná pohodlnejšie a bezpečnejšie.


Diaľkové ovládanie

Prielom vo výrobe kuchynských spotrebičov! Teraz sa stalo možným a na diaľku možné riadenie a programovanie multivarkov. Inovatívna technológia Ready For Sky Umožňuje používať Wi-Fi a telefón na diaľkové nastavenie receptov a nastavenie prevádzky zariadenia. Mobilná aplikácia R4S bude veľkou pomocou pri varení. Mnohé recepty, ktoré umožňujú samo-nastavenie a navyše, výpočet kalórií potravín a hotových porcií, a čo je najdôležitejšie, riadenie pomalý sporák na diaľku - to všetko je skutočné, vďaka Ready For Sky, V zozname funkčných aplikácií sú uvedené: spustiť a zastaviť programy, zmeniť teplotu počas varenia, ovládacie funkcie oneskorený štart a zahriatie. Všetky vykonané zmeny sa ľahko ukladajú do pamäte telefónu, čo uľahčuje následnú prevádzku multicooker.


Automatické nastavenie času varenia

Ďalšia funkcia, ktorá optimalizuje prácu s technológiou - Inteligentný senzor, Jeho úlohou je na základe získaných údajov určiť objem založených produktov a zmeniť dobu varenia. Teraz nemôžete vypočítať dobu varenia pre viac alebo menej porcií. Samotná technika opraví svoje programy.

3D ohrev vnútorného objemu

Nová možnosť rovnomerného objemového ohrevu multicookerovej misy pracujúcej na vykurovacích telesách. Na zabezpečenie tohto efektu sú vykurovacie telesá namontované popri spodných vykurovacích prvkoch na bokoch - obojstranné vykurovanie alebo na bokoch a na veku produktu - trojstranné vykurovanie. Výrobky varené v multivarcs s 3D sa zahrieva, líšia sa v sýtejšej a svetlejšej chuti. Použitie novej technológie prakticky eliminuje časté ťažkosti s „vzduchovými“ kastrólmi a omeletami a tiež vám umožňuje priniesť do reštaurácie úroveň a iné druhy jedál.

Samočistiaca para

Pre mnohé ženy v domácnosti sa neodstrániteľné kryty, ktoré sú najmodernejšie multicookers najčastejšie vybavené, stali skutočným problémom. Nečistoty a pachy, upchatý tlakový ventil, komplexnosť údržby ... Teraz je to všetko v minulosti! vzhľad samočistiaca funkcia eliminovali posledné nepríjemné chvíle obsluhy kuchynských spotrebičov. Kombinácia vody a tlaku dokonale zvláda odstraňovanie mastnoty a vodného kameňa, sadze z ventilu, ako aj čistenie všetkých zachytávačov pary.


Dva v jednom: multicooker a griddle

funkcie MASTERFRY - prítomnosť stúpajúceho vykurovacieho telesa umožňujúceho použitie technológie ako jednoduchej vysoko kvalitnej mriežky. Nemusí zachytiť produkt požadovaného priemeru - všetko je v súprave pripojené k pomalému variču. Výrobcovia sami oslavujú MASTERFRY ako inovatívny doplnok na úpravu a urýchlenie prípravy rôznych jedál.

Perá namiesto klieští

Problém s ergonomickým multicookerom misy bol vždy najnaliehavejší. Teraz je vyriešený. dostupnosť bakelitové perá tohtoročné nové modely uľahčujú a zabezpečujú „hrniec“ s varenými výrobkami. Práca s kuchynskými spotrebičmi je stále jednoduchšia vďaka jednoduchému pridaniu multivark setu.


Loading...