5 kuchynských váh, ktoré idú okolo

Koľko presne visí v gramoch?
Pozor, názor autora sa nemusí zhodovať so stanoviskom redaktora "Expert Price"

Ste znalec gurmánskych jedál alebo často diét? Zvykli si vypočítať a zmerať všetky produkty ku každému "gramu mlieka"? No, potrebujete len mierku pre potreby vašej kuchyne! Len nebeží tento druhý do obchodu. Vezmite si len 5 minút na naše preskúmanie, aby nedošlo k "hard-zarobené" na biedne podobu high-kvalitné technológie. Učte sa z chýb iných. Zoznámte sa s piatimi najhoršími kuchynskými váhami.

Atlanta ATH-810


Máte časovač? Ak nie, požiadajte ho ako darček od predajcu týchto váh. Návod na tento zázrak technológie je napísaný - okamžité automatické zapnutie, ale začne fungovať až po stlačení tlačidla „on“! A práve tu potrebujete časovač. Všimnite si čas, po ktorom budete môcť zariadenie spustiť. Tlačidlo nefunguje prvýkrát, ako niekto šťastný, ale na piaty pokus sa váhy zapnú presne, záruka od výrobcu!

A ešte jeden malý, ale zákerný detail. Pre váženie nie sú žiadne nádoby, funkcia odpočítavania hmotnosti obalu funguje ako tlačidlo „dokonalé“ ako tlačidlo napájania a platforma produktu je okrúhla a má veľmi malý priemer. Chytanie valcovaných výrobkov je veľmi vzrušujúce, ale rýchlo pneumatiky. Zrátané a podčiarknuté: buď kúpiť len námestie zeleniny a ovocia, alebo prejsť týmito váhami.

Scarlett SC-1213


Krehké hľadiská stupnice vytrvalo poukazujú na starostlivé zaobchádzanie, ale ovládací panel nemá rád nežnosť. Ak chcete zapnúť váhy po prvýkrát, budete potrebovať aspoň 15 „pokesov“, kým nebudete mať odvahu, a neposúvajte ju správne.

Najslabší bod váh - mäkké nohy. Položte váhy na obrus alebo stojan a nikdy neuvidíte presnú hmotnosť. Vložte 200 gramov na váhu. sladkosti, po 15 minútach budú 180. Nohy sú zdeformované a hmotnosť sa znižuje, ale pozrite sa na ňu z druhej strany - budete jesť menej kalórií. Princíp softvéru budú jadroví fyzici chápať, všetci ostatní budú musieť s nimi neustále dodržiavať pokyny. Spravodlivosťou je, že tieto váhy majú pekné plus - obrázok s obrázkom melóna alebo pomaranča. Ak to, samozrejme, neschváli.

Tefal BC5000 Optiss


Na váženie na tomto modeli sa váhy zmestia len na dokonale rovný povrch, inak sa mäkké nohy deformujú a šupiny budú „hriech“ slušne. Zapnete váhy a na obrazovke je už deklarovaných 30 gramov. Utierali z nich prach, byt bol vysvätený - nepomohlo to, musel som sa s tým vyrovnať. Mimochodom, nemá zmysel vážiť výrobky menšie ako 200 gramov. Váhy sa zmätia a môžu „blikať a blikať“ displej po dobu 10-15 sekúnd a potom výsledok „offhand“ ± 20 gramov. Ak hľadáte zariadenie, ktoré dokáže presne vážiť výrobky - tento model nie je pre vás.

Scarlett IS-565


A opäť, kuchynský spotrebič Scarlett vynikal. Prečo zariadenie? Vzhľadom k tomu, že je jednoducho nemožné volať váhy tohto plochého kusu s množstvom zbytočných tlačidiel, odmietajú vážiť výrobky. Na začiatku zaznamenávame senzoriku tlačidiel na veľmi vysokej úrovni, takže ak je to možné, nedýchajte na ne. Ovládacie tlačidlá sú na boku a vpravo na povrchu pre váženie! Ak je to možné, umiestnite výrobky na váženie v strede, inak je zaručená chyba 15-20% hmotnosti. Pre fanúšikov zdravého životného štýlu váhy môžu počítať obsah kalórií potravín. Zoznam 999 výrobkov zahŕňa colas, alkoholické nápoje, dezerty, ale žiadne pohánky a kefír. Ako jeden slávny babička rád niečo povedal na strane tlačidla.

Polaris PKS 0530DGS


Špatne platí trikrát! Nechcete kupovať obyčajné batérie? Získajte tieto váhy so solárnou batériou! Ísť na pár týždňov a kúpiť ich nahradiť dobré váhy a batérie. Veľmi krásny obraz na váhy, bezohľadní kupujúci sú "viedol" na to. V zásade môžete použiť váhy, ale budete musieť vybaviť kuchyňu žiarivkami alebo sa presunúť do krajiny „večného slnka“. Nebudú fungovať pri svetle žiarovky alebo pri zamračenom dni. Ale to nie sú všetky vtipy. Váhy majú náladu a v určitých dňoch môžu pridať 5 gramov na skutočnú hmotnosť, niekedy dokonca 100 gramov, ak položíte váhu v rôznych bodoch na povrchu, jej hmotnosť sa bude meniť vždy, pravdepodobne gravitačným vplyvom. Vynikajúci model pre doplnenie interiéru, ale nie pre funkčné použitie v kuchyni.

Loading...