15 užitočných vecí pre domácnosť

Hodnotenie potrebné a zábavné domáce drobnosti

Veľa užitočných vecí pre dom každý deň, aby náš život trochu pohodlnejšie a jednoduchšie. Čistiace valce na oblečenie, všetky druhy prachoviek a utierok z rôznych materiálov na boj proti prachu, háčikom, mopom a odpadkovým košom sa stali pevne zavedenými v našom živote a uľahčujú každodennú prácu v domácnosti.

A aké ďalšie drobnosti pre dom budú užitočné pre hostesku? Kopanie na AliExpress (čínsky internetový obchod s veľkým sortimentom tovaru) - možno nájdeme niečo zaujímavé? Takže ...

Stroj na odstraňovanie peliet z oblečenia


Priemerná jednotková cena: 6,9$

Namiesto "populárnych" spôsobov odstraňovania peliet, tento vhodný vynález prišiel. Stroj sa ľahko používa a umožňuje rýchlo odstrániť nevzhľadné pelety z oblečenia. Ľahko sa čistí a vďaka svojej kompaktnej veľkosti nezaberie veľa miesta vo vašej domácnosti. Veľkou výhodou tohto zariadenia je, že nepracuje z batérií, ale zo siete. Preto raz za 6,9 dolárov, nemusíte pravidelne vyplachovať batérie. Myslím si, že stroj na odstraňovanie peliet sa určite môže hodiť.

Taška na uskladnenie - vytvorte miesto pre pravdu!

Priemerná jednotková cena: 4$

Ten, kto má rád poriadok a nájde veci na svojich miestach, sa mu bude páčiť. Je to skvelý vynález na uskladnenie zimného oblečenia v lete a naopak. Priehľadné okno vám umožní vidieť, čo presne je v určitom vrecku, aby sa všetky veci neprevádzali hore nohami pri hľadaní toho potrebného. Webové stránky AliExpress poskytuje možnosti pre všetky druhy tvarov, farieb a veľkostí. Ich ceny sa preto mierne líšia. V každom prípade - podľa môjho názoru, určite dobrá vec pre dom.

Papuče na trenie podlahy


Priemerná cena za sadu troch párov: 9$

Pohodlné papuče z mikrovlákna pomôžu trieť podlahu bez námahy a práce. Môžete sa pohybovať okolo domu a robiť čistenie paralelne. Legrační vynález, podľa môjho názoru. Samozrejme, nie je to najpotrebnejšie, ale veľmi užitočné. Ako možnosť môžete pozvať hostí, dať im papuče a zariadiť diskotéku. Výsledkom je čistá podlaha a skvelá nálada.

Vákuové vaky na skladovanie - šetrí miesto


Priemerná cena za sadu 10 balíkov: 17,7$

Ak viete z prvej ruky, čo je nedostatok voľného miesta pre skladovanie, či už je to oblečenie, posteľná bielizeň alebo prikrývky, potom sa táto maličkosť pre dom rozhodne hodí. Rieši problém ukladania vecí v obmedzenom priestore. Vákuový balík šetrí miesto o viac ako 70%. Okrem toho sa hmyz, prach alebo vlhkosť nikdy nedostanú do vecí, ktoré sú v ňom uložené. Ak chcete použiť, stačí, aby všetko, čo v balení, zatvorte ventil a čerpadlo sa vzduch s vysávačom alebo vzduchovým čerpadlom. Verte mi, výsledok vás príjemne prekvapí. Mimochodom, cena AliExpess nie je absolútne predražená v porovnaní s maloobchodným predajom vákuových vriec v stacionárnych obchodoch. Zdá sa preto, že počet kupujúcich tohto produktu je impozantný.

Vzduchové vákuové čerpadlo


Priemerná jednotková cena: 5,1$

Okrem balíčkov z predchádzajúcej polohy si môžete kúpiť vývevu na odsávanie vzduchu. Predtým, ako tento nákup uskutočníte, je však potrebné objasniť, či priemer jeho vývevu zodpovedá otvoreniu vákuových vriec.

Jemné vrecko na bielizeň - vhodné pre dobré hostesky


Priemerná jednotková cena: 1,4$

Ďalším užitočným nástrojom na uľahčenie života žien. Táto taška na umývanie šetrí množstvo drobných výrobkov pred roztiahnutím a stratou tvaru. Jeho tkanina vôbec nebráni prúdeniu vody, či už je to umývanie v automatickej práčke alebo poloautomatickom modeli. To je naozaj pohodlná a užitočná vec. A na umývanie detských ponožiek jednoducho nenahraditeľné. Po skončení pracieho cyklu nie je nutné ich vyberať z celej hromady bielizne. Jednoducho vyberte nádobu zo stroja a vezmite si tašku.

Organizér pre dámske kabelky


Priemerná jednotková cena: 4,7$

Každá žena aspoň raz v živote čelila nasledujúcemu problému. Keď sme sa rozhodli opustiť dom s inou taškou, v tom istom čase zanecháme niečo dôležité, v zhone a zabudneme ho presunúť na nový. Tento organizátor bol vynájdený na odstránenie tohto problému. Umiestnením do vrecka môžete naplniť všetky vrecká a priehradky potrebnými maličkosťami. A keď ste sa rozhodli zmeniť tašku, stačí presunúť organizátora spolu so všetkým jeho obsahom. Teraz si môžete vymeniť tašky bez únavných kúskov radenia a riziko zabudnutia na niečo dôležité. Podľa môjho názoru je to len super užitočná akvizícia pre krásnu polovicu ľudstva.

Zariadenie pre skladacie košele - maličkosť,
čo uľahčí život každej ženy


Priemerná jednotková cena: 8,3$

S týmto zariadením môžete rýchlo a ľahko zložiť košeľu alebo sveter. Na stránke predajcu tohto produktu je podrobný návod na skladanie. Samozrejme, bez tohto vynálezu je možné, ale nestane sa nadbytočným pre všetky potreby domácnosti.

Zámky dverí a zásuviek


Priemerná jednotková cena: 1,4$

Ak máte malé deti, zámok dverí je presne to, čo potrebujete. S ním môžete uzamknúť všetky dvere a zásuvky vo vašej domácnosti tak, aby ich dieťa nemohlo otvoriť. Na tento účel jednoducho pripevnite pätky k otvoru, odlepte ochranný povlak z lepiacej vrstvy. Vyzerajú elegantne, a preto nebudú môcť pokaziť exteriérový dizajn vášho nábytku. Po použití miesta pripevnenia môžete utrieť čističom skla, aby ste úplne odstránili stopy lepiacej vrstvy.

Držiak na sušič vlasov - pohodlná štýlová maličkosť


Priemerná jednotková cena: 14,9$

Pre mňa osobne, je to len super užitočná akvizícia, pretože som sa neustále snažil pristáť môj fén niekde. To ho muselo položiť na práčku a potom do koša na prádlo. Ale s príchodom tejto jednoducho vyzerajúcej veci bol tento problém vyriešený jednoducho a jednoducho. Teraz zakaždým po použití vrátim sušič vlasov na svoje miesto. Áno, a v dizajne kúpeľne sa tento držiak hodí čo najviac harmonicky. Všeobecne platí, že nákup nesklamal.

Držiak na uteráky na prísavke


Priemerná jednotková cena: 1$

V nadväznosti na predchádzajúci bod by som chcel spomenúť tento produkt. Nie je nič nadprirodzené. V zásade sú obvyklé háčiky na uteráky. Namontované na dlaždice s prísavkami. V prípade, že cicavce stratili svoje "húževnaté" vlastnosti, odporúča sa ich namočiť 5-6 minút v horúcej vode - potom ich môžete znovu použiť. To je ich výhoda oproti háčikom, ktoré sú upevnené bežným suchým zipsom. Mimochodom, tieto háčiky sú otočené. Farby a možnosti sú k dispozícii na sklade. Ak napíšete osobný list predávajúcemu, môžete s ním vykonať rezerváciu a on vám pošle presne tie možnosti, ktoré sa vám páčia. V opačnom prípade môžete získať "prekvapenie".

Infračervený dávkovač tekutého mydla - užitočný kúpeľňový doplnok


Priemerná jednotková cena: 13,5$

Bezdrôtový dávkovač je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele, ktorá vám umožní dlhšie slúžiť ako jeho plastové náprotivky. Človek má len priviesť svoju ruku k nosu, pretože potrebné množstvo mydla na umývanie rúk bude okamžite merané. Táto položka je obzvlášť vhodná v dome, kde sú deti. Tým výrazne ušetrite tekuté mydlo, rovnako ako záujem vášho dieťaťa o pravidelné umývanie rúk. Zásobník je napájaný batériami typu AAA. Bude to trvať 4 kusy. Je pravda, že nie sú súčasťou súpravy, takže ich budete musieť zakúpiť samostatne. Súprava však obsahuje návod na použitie. Hoci v zásade táto jednotka nie je nič zložitejšie.

Dávkovač na stláčanie zubnej pasty


Priemerná jednotková cena: 0,9$

Úprimne povedané, táto maličkosť je väčšia pravdepodobnosť, že osloví vaše deti. Koniec koncov, je vyrobený vo forme vtipných zvierat. Ale pre mňa osobne tento vynález zreteľne zvyšuje náladu s jeho vzhľadom od rána. Dávkovač na rovnomerné stláčanie zubnej pasty pomôže zabezpečiť, aby trubica vyzerala čistá a vo vnútri nie je žiadny prebytok, ktorý je ťažko dosiahnuteľný. Za tak nízku cenu to nebude zbytočné. Tu je taký veselý doplnok do kúpeľne.

Svietiaca dýza na žeriave s reguláciou teploty


Priemerná jednotková cena: 2,4$

Toto zariadenie vám umožní určiť približnú teplotu vody. Tryska bude svietiť modro, ak je teplota vody v kohútiku nižšia ako 32 stupňov, zelená je od 33 do 41 stupňov a červená je od 42 do 45 stupňov. Ak teplota vody presiahne 46 stupňov, tryska bude blikať červeno. Zaujímavá malá vec pre dom - myslím, že to stojí za kúpu.

Skladací vedro pre rybolov alebo umývanie auta - užitočná maličkosť pre mužov


Priemerná cena: 6,2$

Objem nádoby je 9 litrov, je vyrobený z nepremokavej tkaniny. Neberie veľa miesta vo vašom aute. Ideálne pre rybolov, rekreáciu alebo umývanie áut. Rýchlo sa zloží a zloží.

Zhrnutie

Na tomto zozname potrebných, užitočných a zábavných drobností pre domov, samozrejme, neskončí. Možno to, čo sa mi páčilo - bude to pre vás zbytočné, alebo naopak - zmeškal som tú zaujímavú vec, ktorá sa stane nepostrádateľným pomocníkom vo vašej domácnosti. Preto - v obchodoch a na internetových stránkach venujte pozornosť regálom a sekciám s rôznymi maličkosťami - a nájdete tu mnoho užitočných nálezov.

A čo mi poradíte?

Loading...