30 užitočných vecí pre kuchyňu

Ktoré z týchto položiek budú pre vás užitočné?

Podľa štatistík, v priemere žena strávi 18 rokov v kuchyni po celý život. Preto sme pripravili zoznam kuchynských maličkostí, ktoré môžu uľahčiť prácu krásnej polovice ľudstva v oblasti kulinárskej práce. Tieto jednoduché objekty sa na prvý pohľad stávajú nepostrádateľnými pomocníkmi mnohých hostesiek. Vybrali sme si na Aliexpress (internetový obchod, kde si môžete priamo kúpiť tovar z Číny) - pretože rozsah je obrovský a na výber je veľa. Ktorá položka z nášho zoznamu bude užitočná vo vašej kuchyni?

Magnetický držiak na nože a nožnice na stenu - ako hosteska, ktorá miluje poriadok

Priemerná cena: 8$

Dĺžka magnetického uchytenia asi 33 centimetrov nezaberie veľa miesta v kuchyni, ale zároveň je užitočné zabezpečiť, aby bol nôž vždy po ruke.

Orezávač nožov - nevyhnutný doplnok pre každú kuchyňu

Priemerná cena: 28 $

S pomocou tohto nádherného zariadenia nájdu všetky nože vo vašej kuchyni nový život a budú vám slúžiť mnoho ďalších rokov. Systém ostria ostria je vhodný pre rôzne typy nožov. Kompaktná veľkosť a pohodlné puzdro vám umožnia uložiť orezávač na akékoľvek vhodné miesto.

Spice Mill

Priemerná cena: 10 $

Nerezová korenie mlynček sa stane vašim nepostrádateľným pomocníkom. Štýlový dizajn a kompaktné rozmery (22,5 cm x 5,2 cm x 5,2 cm) mu umožnia pýšiť sa na polici alebo stole. Ideálne na mletie kukurice, horčičných semien, korenia a iných korenín.

Nôž na krájanie pizze

Priemerná cena: 5 $

Lacný a pohodlný nôž na rezanie pizze s priemerom 4 cm, ktorého hmotnosť je len 49 gramov. Tu je také ľahké, malé, ale zároveň užitočné príslušenstvo pre kuchyňu. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele.

Nerezové mydlo na odstránenie vône cibule, cesnaku a rýb

Priemerná cena: 1,5 $

Malý kúsok takéhoto mydla (pre informáciu jeho veľkosť je: 62x45x17mm, a hmotnosť: 33g) vám v priebehu niekoľkých sekúnd pomôže zbaviť sa nepríjemného zápachu na koži rúk. Všeobecne platí, že za tak nízku cenu si môžete kúpiť. Možno užitočné.

Twister - nepostrádateľný doplnok pre krásny strih

Priemerná cena: 10 $

Toto jednoduché, na prvý pohľad, prístroj pomôže v priebehu niekoľkých minút znížiť tvrdú zeleninu. Ako uhorka, mrkva, reďkovka atď. Absolútne bezpečné použitie. S ním nebudete zraniť prsty a nestrávite veľa času na drviči.

Postrekovač Citrus

Priemerná cena: 1,5 $

Ak chcete naplniť riady citrónovou šťavou alebo ju použiť na výrobu marinád, potom tento vynález vás určite osloví. S ním môžete rýchlo a presne dostať šťavu z citrónu, limetky alebo pomaranča a rovnomerne ju striekať na jedlo.

Klip pre mäkké tašky - ľahko prilepený, dlhotrvajúci

Priemerná cena: 1,8 $

Toto nekomplikované zariadenie zabráni vyrážkam, dezintegrácii a inému poškodeniu sypkých látok, či už ide o potraviny alebo domáce chemikálie.

Taška na miesenie cesta

Priemerná cena: 9 $

Chcete miesiť cesto bez špinavých rúk? Potom budete potrebovať túto tašku. Je určený pre 1,5 kg múky a umožňuje vám miesiť cesto bez námahy a znečistenia rúk a šálok. Deklarovaná životnosť je 10 rokov. Podľa môjho názoru je to veľký vynález.

Kuchynský časovač - štýlové mechanické príslušenstvo

Priemerná cena: 7 $

Ak sa bojíte vynechať čas pripravenosti misky, toto zariadenie sa stane vaším najlepším asistentom v tomto prípade. Vyrobené z nehrdzavejúcej ocele. Navrhnuté na 60 minút.

Digitálny potravinársky teplomer - jeden z najdôležitejších spotrebičov v kuchyni

Priemerná cena: 4 $

Toto užitočné zariadenie umožní meranie teploty produktov v rozsahu od -50 ° C do +300 ° C. Dĺžka sondy je už 14,5 mm. Po 15 minútach prevádzky sú k dispozícii pamäťové funkcie predchádzajúceho merania a automatické vypnutie. V dome, kde je dieťa - len nepostrádateľná vec.

Krájač ananásu

Priemerná cena: 4,5 $

Ak chcete rezať ananás na krásne prstene rýchlo a ľahko, potom si kúpte toto zariadenie. Je to lacné, ale výrazne zjednodušuje prácu. Je potrebné poznamenať, že hodnotenie na AliExpress na tomto zariadení je veľmi vysoká. A mnoho predajcov a robí sa rovná 100%.

Chladiace kocky z nehrdzavejúcej ocele

Priemerná cena: 2 doláre (10 kocky - 20 USD)

Vynikajúce riešenie pre chladenie nápojov. V porovnaní s ľadom majú mnoho výhod. Po prvé, môžu byť použité mnohokrát, po druhé, nekorodujú, a po tretie, nápoj nezískava cudzí pach a chuť. Áno, a vyzerajú veľmi štýlovo. Veľkosť každej kocky: 2,5x2,5x2,5 cm.

Separátor pre vaječné bielky

Priemerná cena: 1 $

Toto jednoducho vyzerajúce príslušenstvo vám pomôže ľahko a rýchlo oddeliť bielu od žĺtka. Ľahko sa čistí a nezaberie veľa miesta v kuchyni. Plus atraktívnu cenu.

Súprava na varenie vajec bez škrupiny

Priemerná cena za sadu 6 buniek: 4,7 $

Inzerované zázračné zariadenie na varenie vajec bez škrupiny. Dodáva sa so separátorom. Preto môžete proteín a žĺtok variť oddelene. A tiež pridať akékoľvek korenie alebo zelené, to je naozaj záležitosť fantázie. Pohodlná vec, podľa môjho názoru. S jeho pomocou môžete vytvoriť krásne vaječné kompozície, ktoré môžu ozdobiť akýkoľvek stôl. Cena, na rozdiel od ponuky televíznych obchodov, je veľmi priaznivá.

Taška na pečenie zemiakov za 4 minúty

Priemerná cena: 5 $

Hostia na prahu a neurobili ste nič? Potom táto malá vec pre kuchyňu príde na vašu pomoc. Balenie na pečenie v mikrovlnnej rúre vám umožní variť zemiaky už za 4 minúty. Je určený pre 4 veľké zemiaky. V práčke nie je žiadny problém.

Silikónové sitko na varenie čaju - krásne, rýchle, pohodlné

Priemerná cena za sadu 3 kusov: 2 $

Najvhodnejšie zariadenie na varenie čaju. Nalejte do nej čaj a dajte ho do šálky s vriacou vodou. Stalo sa tak z plastu, ako aj z nehrdzavejúcej ocele.

Tepelné izolácie

Priemerná cena: 2 $

Len roztomilé silikónové nádoby držiaky pre mikrovlnnú rúru alebo rúru. V podstate nevyhnutná vec pre kuchyňu za veľmi rozumnú cenu.

Škrabka na ryby - na pomoc pri čistení!

Priemerná cena: 3 $

Toto zariadenie vám umožňuje čistiť ryby bez toho, aby bola ohrozená čistota vašej kuchyne - vzhľadom na to, že váhy sa zhromažďujú v špeciálnom uzatvárateľnom obale. Vyskúšaním tohto spôsobu čistenia už nechcete rybu čistiť „staromódnym spôsobom“.

Nayser Dayser

Priemerná cena: 29 $

Namiesto predchádzajúceho modelu prišiel nový vylepšený Nayser Dayser. Teraz môžete rezať jedlo nielen do kocky, ale aj do plátov a kociek. A tiež ich skartovali. Zmenil sa aj vzhľad zariadenia. Teraz misa pre hotový výrobok obsahuje oveľa väčší objem. Všeobecne platí, že veľa dobrôt!

Zariadenie na odstraňovanie jám z čerešní a olív

Priemerná cena: 4 $

S týmto zariadením môžete v priebehu niekoľkých sekúnd odstrániť kosť z čerešne alebo olív. Samozrejme, nie je to najpotrebnejšia položka, ale občas to môže byť užitočné - najmä v letnom období kompótov a sochorov.

Digitálna meracia lyžička - kuchynská váha v miniatúre

Priemerná cena: 13 $

Je to len dar z nebies pre každú hostesku. S touto lyžičkou môžete zistiť najpresnejšiu hmotnosť akejkoľvek látky. Pre milovníkov pečenie - to je naozaj užitočná maličkosť pre kuchyňu. Napájanie z batérií.

Kuchynské váhy

Priemerná cena: 6,5 $

Tieto váhy vám umožňujú vážiť výrobky s hmotnosťou od 1 gramu do 5 kg s presnosťou jedného gramu. Existuje funkcia automatického vypnutia. Rozmer 18x15x4 cm.

Chesnokodavka

Priemerná cena: 5,5 $

Hliníkový cesnakový lis je už od detstva známym predmetom. Stále nestráca svoju dôležitosť.

Múka Sifting hrnček


Priemerná cena: 5,7 $

S ním môžete rýchlo preosiať múku, nie rozptyľovať. Veľkosť: 9,8 x9,2 cm.

Výrobca hamburgerov

Priemerná cena: 7,5$

Toto zariadenie nie je nič ako lis, s ktorým môžete variť dokonale hladký hamburger s akoukoľvek náplňou. Pre milovníkov sendvičov je veľmi užitočná vec.

Forma na modelovanie knedlíkov alebo ravioli - krása na cent

Priemerná cena: 1 $

Tento lacný vynález vám pomôže urobiť krásne a elegantné knedle s malým alebo žiadnym úsilím. Valcované cesto dajte na vrch formy, do buniek - výplne a prikryte ďalším „hárkom“ cesta. Roll s valčekom - a pripravte si knedle. Rýchle, pohodlné a krásne. Rovnaký výrobok pre knedle - len s bunkami mierne odlišnej formy.

Dort zdobenie striekačky

Priemerná cena: 3 $

Opäť platí, že nádherné zariadenie pre milovníkov pečenie, rovnako ako jeho krásne dekorácie. Rôzne trysky - s ich pomocou môžete vytvárať nápisy, obrys kontúr, kresliť vzory so smotanou, čokoládou alebo pastou.

Cake Cutter

Priemerná cena: 3,4 $

S ním môžete rozdeliť košíček alebo tortu na rovnaké (a párne) kúsky. A tiež znížiť pečené muffin na tortu na krásne torty vrstiev.

Zásobník na sódu

Priemerná cena: 10 $

Aby som bol úprimný, nemôžem volať túto pomôcku v každej kuchyni, ale ak sú v dome deti, nebude to zbytočné. Určite sa deti budú tešiť nalievanie sóda nie je priamo z fľaše, ale pomocou dávkovača. Okrem toho tento spôsob znižuje riziko rozliatia nápoja.

Možno niektoré položky z tohto zoznamu sú už vo vašej kuchyni a aktívne ich používate. Ale dúfame, že tu nájdete pre seba nové a zaujímavé zariadenia navrhnuté tak, aby uľahčili život hosteskám. A aké malé veci do kuchyne používate? Dajte nám a našim čitateľom radu v komentároch!

Loading...