10 najtypickejších hodnotení bimetalových radiátorov (časť 4)

Čo hovoria o tomto type ohrievačov

Ostatné časti:
1. Vyberte bimetalový radiátor
2. Prečo práve bimetalový radiátor?
3. 8 najlepších bimetalových radiátorov
4. 10 najtypickejších revízií bimetalových radiátorov
5. Inštalácia a pripojenie bimetalového radiátora

Aby sme mali plný dojem z vlastností, výhod a nevýhod bimetalového radiátora, zozbierali sme desať najrozmanitejších recenzií profesionálov a bežných ľudí z rôznych fór.

«Dajte bimetal z "Rifar" spokojný, slúži správne, vysoký prenos tepla».
Valery S píše na neoenerg.ru
Vlad_128 na tej istej stránke: «Takéto radiátory majú množstvo nesporných výhod, perfektne zapadajú do akéhokoľvek dizajnu. Len medzi časťami sa akumuluje prach, ktorý sa ťažko odstraňuje.».
Klyaksa na forumnov.com: «Keď ich dali do chladiča, kričali na Zheku, položil som všetkých. Tri roky stáť, všetko je v poriadku. Ich firma dal predávajúceho, iba názov modelu nepamätám si niečo na "P" 1. Len veľmi horúce. Je potrebné dať žeriav. Je pravda, že máme obchod v Petrohrade, ktorý predáva liatinu, nie horšie ako bimetalové, musíte sa pozrieť».
Prospero, forumnov.com: «Chugunina v Rusku je hlavne Číňan a tepelný výkon bimetalu je v každom prípade vyšší. Je však potrebné zvoliť radiátory z Global, alebo ak je pre nich dôležitý dizajn Rifar, je tu domáce. A o tom, že častejšie je potrebné čistiť, existujú normy, podľa ktorých by sa mali vykurovacie systémy spláchnuť ročne bez ohľadu na typ inštalovaných radiátorov.».

Alexandr1987 píše na otzovik.com: «Dlho som chcel zmeniť svoje liatinové radiátory pre bimetalové, aj keď liatinové by sa mali dokonale zahrievať (ale nevšimli). Nahradené, spokojní. Skvelý dizajn a odvod tepla».
Opäť otzovik.com, recenzia od vikssena: «Zmenil som liatinu (dom postavený v roku 1963) na bimetalický Global Style-500. V byte sa zahreje, aj keď sa susedia sťažujú na nedostatok vody. vynikajúci».
Julia Igorevna na teplostroyka.ru: «Okamžite som sa dostal na internet, ale nenašiel som nič zaujímavé, moji priatelia navrhli nejakú kombináciu (ako to ukázalo bimetalové radiátory). Získané so zárukou 20 rokov. Používam ho už štvrtý rok, je to teplo, skvelé. Nie sú ani žiadne pripomienky. Pravdy niekedy prasknú2, ale aj tak sa mi páči útulný zvuk».
Stránka www.forumhouse.ru, píše Maria K: «Dali bimetalové radiátory "Global", byt je vždy 20 stupňov. Ďakujeme za kompetentné rady dodávateľa. Avšak v každom prípade najlepší výsledok, ak si kúpite a objednáte inštaláciu zariadenia na jednom mieste od jednej spoločnosti».
Snáď najviac informatívne a stručné preskúmanie bimetal všetkých. Na mieste forum.giga.ua, užívateľ POLIK napísal: «Vynikajúce a estetické».
Samozrejme, neexistuje dokonalý produkt. Bimetalové radiátory si niekedy zaslúžia nelichotivú spätnú väzbu. Tu sú - na stránke forum.academ.org, užívateľ Ivann: "Bimetalové radiátory, to je čistý marketing predávať drahý produkt. Sú chválené pre vysoký prenos tepla, hliník a liatina sú o niečo horšie. A kvalita, ktorú môžu odolať vysokému tlaku, prečo? Obyčajné radiátory udržujú tlak aj v našich vykurovacích systémoch. Rýchlejšie prasknutie potrubia. Otázkou je, prečo preplatiť?».

Ostatné časti
:
1. Vyberte bimetalový radiátor
2. Prečo práve bimetalový radiátor?
3. 10 najlepších bimetalových radiátorov
4. 10 najtypickejších revízií bimetalových radiátorov
5. Inštalácia a pripojenie bimetalového radiátora